TworzymyGłos Regionu

reklama

Burmistrz Sadrakuła z życzeniami na Dzień Kobiet. „Chciałbym, żebyście czuły się docenione na każdym kroku”

Piątek, 08 marca 2024 o 00:01, aktualizacja Piątek, 08 marca 2024 o 00:12, autor: 0
Burmistrz Sadrakuła z życzeniami na Dzień Kobiet. „Chciałbym, żebyście czuły się docenione na każdym kroku”

W związku z obchodami Dnia Kobiet, burmistrz Sławy, Cezary Sadrakuła, zwrócił się z serdecznymi życzeniami do wszystkich pań. W swoim przemówieniu, pełnym ciepłych słów i wyrazów uznania, podkreślił wyjątkową rolę kobiet w życiu społecznym.

Życzenia od serca

Cezary Sadrakuła, z okazji Dnia Kobiet, zwrócił się do pań z życzeniami pełnymi ciepła i uznania. "Drogie panie, w dniu waszego święta my, mężczyźni, czyli ta brzydka połowa waszego życia, zawsze się staramy coś wymyślić, żeby ten dzień dla was był ciepły, słoneczny, serdeczny" - rozpoczął burmistrz. Wyraził nadzieję, że ten szczególny dzień będzie dla wszystkich pań pełen uśmiechu, słońca i miłości.

"Kobiety są solą tej ziemi"

Burmistrz Sadrakuła podkreślił niezastąpioną rolę kobiet w życiu każdego mężczyzny oraz w społeczeństwie. "Bez tych kobiet, my, ta brzydka połowa, jesteśmy troszkę mniej warci" - dodał, zwracając uwagę na nieoceniony wkład pań w codzienne życie i funkcjonowanie wspólnoty. Sadrakuła wyraził również życzenie, aby każda kobieta czuła się doceniona i szanowana nie tylko w Dniu Kobiet, ale przez cały rok.

Szacunek i docenienie

W swoim przemówieniu, burmistrz Sławy zaznaczył, że kluczowym elementem świętowania Dnia Kobiet jest poszanowanie i docenianie roli kobiet w domu, rodzinie i środowisku. "Chciałbym, żebyście czuły się docenione na każdym kroku" - powiedział, podkreślając wagę równości i wzajemnego szacunku w relacjach międzyludzkich.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl