TworzymyGłos Regionu

reklama

Burmistrz Konrad Antkowiak: „Życzę wszystkim udanych i pełnych wrażeń wakacji”

Piątek, 23 czerwca 2023 o 17:03, aktualizacja Piątek, 23 czerwca 2023 o 17:37, autor: 7
Burmistrz Konrad Antkowiak: „Życzę wszystkim udanych i pełnych wrażeń wakacji”

Dzień 23 czerwca 2023 r. był dniem pełnym emocji dla ponad 1600 dzieci z terenu gminy Wschowa. Rok szkolny dobiegł końca, a uczniowie mogą teraz cieszyć się beztroskimi wakacjami. W zakończeniu roku Szkoły Podstawowej nr 1 we Wschowie oraz Szkoły Podstawowej w Osowej Sieni uczestniczył Burmistrza Miasta i Gminy Wschowa - Konrad Antkowiak.

Burmistrz na zakończeniu roku we Wschowie i Osowej Sieni

Burmistrz uczestniczył w uroczystościach zakończenia roku szkolnego w Szkole Podstawowej nr 1 im. Polskich Olimpijczyków we Wschowie oraz w Szkole Podstawowej w Osowej Sieni. Włodarz wyraził ogromną dumę z osiągnięć uczniów, podkreślając, że miniony rok szkolny to czas ciężkiej pracy i wielu egzaminów.

"To czas, po którym uczniowie i nauczyciele mogą zasłużenie odpocząć i cieszyć się zasłużonymi wakacjami. Przed Wami drogie dzieci i droga młodzieży, dwa miesiące beztroskich wakacji. Życzę Wam wspaniałych wakacyjnych przygód! Wróćcie znów we wrześniu szczęśliwi i zdrowi do naszych szkolnych murów" - powiedział burmistrz Antkowiak.

Włodarz zachęcał także do spędzenia wakacji pełnych wrażeń, wypoczynku i spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi. Pierwsza okazja nadarzyła się jeszcze tego samego dnia. Aktywna Wschowa organizuje Bieg Nocny w Lginiu – Wieś Trail 2023.

Źródło: Burmistrz MiG Wschowa Konrad Antkowiak

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (7)

avatar

avatar
~obywatelska Wschowa
23.06.2023 17:51

Dziękujemy za życzenia "udanych i pełnych wrażeń wakacji". Ja w tym roku wybieram się do pobliskiego kurortu Lgiń, proszę o podanie informacji ilu ratowników będzie na plaży i w jakim terminie. Kąpiel na pewno będzie pełna wrażeń.

avatar
~Ja
23.06.2023 18:04

Czy w dniu tak uroczystym dla dziecka,które dostaję świadectwo z wyróżnieniem, kończy pierwszy etap edukacji , rodzice wychodzący z ow dzieckiem nie mogą ubrać się odświętnie??? Naprawdę muszą przychodzić w krótkich spodenkach czy tez jeansach i w koszulkach ???

avatar
~1
24.06.2023 07:24

Niektórzy rodzice również w ten sposób ubrali dzieci: koszulki sportowe, polo, chłopcy różowe spodenki, dziewczyny do galowego stroju zakładały wysokie sportowe skarpetki, obuwie sportowe.....

avatar
~I co?
25.06.2023 11:30

Boli prawda jak ubieracie siebie i swoje dzieci na uroczystości? Zaznaczam, nie wszyscy rodzice.

avatar
~-2
25.06.2023 16:08

Ciekawe,co rodzic dziecka wyróżnionego powiedzialby gdyby dyrektor wręczał nagrodę temu dziecku w krótkich spodenkach i koszulce polo ?

avatar
~Tysia
24.06.2023 20:26

Dlaczego Pan Burmistrz zawsze tylko w jednej Szkole ,chodzi mi o miejskie szkoły..Uczniowie z innych szkół nie zasługują na przybycie..Rozumiem chodzi o czas ale czasem można by było promować i inne szkoły..

avatar
~Do Tysia
25.06.2023 16:09

Może należy burmistrza po prostu zaprosić......

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl