TworzymyGłos Regionu

reklama

Burmistrz Cezary Sadrakuła spotkał się ze sławskimi przedsiębiorcami (VIDEO)

Wtorek, 13 lutego 2024 o 16:58, aktualizacja Wtorek, 13 lutego 2024 o 17:20, autor: 8
Burmistrz Cezary Sadrakuła spotkał się ze sławskimi przedsiębiorcami (VIDEO)

W Pensjonacie Słoneczko w Sławie odbyło się dzisiaj cykliczne spotkanie Burmistrza Sławy, Cezarego Sadrakuły, z lokalnymi przedsiębiorcami. Wydarzenie to, przyciągające około 100 uczestników z lokalnego biznesu, stało się już tradycją i ważnym punktem w kalendarzu gminy, umożliwiającym dialog i wymianę doświadczeń między samorządem a sektorem prywatnym.

Gmina Sława rośnie w oczach

Podczas otwarcia spotkania, Burmistrz Cezary Sadrakuła powitał zebranych ciepłymi słowami, podkreślając znaczenie takich spotkań dla rozwoju gminy: „Minął rok i w Sławie wiele się zmieniło. To nie jest samochwalstwo, to są słowa przyjezdnych i waszych rodzin. Dzięki naszym wspólnym wysiłkom Gmina Sława rozwija się. Koniunktura dla naszej gminy jest coraz lepsza, zainteresowanie rośnie z roku na rok.'”, podkreślał włodarz.

Przedsiębiorcy stanowią o sile Sławy

Burmistrz zwrócił uwagę na pozytywne zmiany zachodzące w Sławie, dziękując przedsiębiorcom za ich wkład: „Dzięki waszym ryzykownym decyzjom, waszym działaniom, wasza przedsiębiorczość rozwija się i przyczynia się do rozwoju gminy. Wiem, że nie jest łatwo, wyzwania są duże, ale jestem przekonany, że w naszej gminie jest jeszcze szansa na rozwój”. 

Plan na przyszłość

Burmistrz Sadrakuła podzielił się również planami na przyszłość, wspominając o planowanej budowie nowych obiektów i rozwijaniu infrastruktury, co jest możliwe dzięki dobrej współpracy z powiatem i pozyskiwaniu środków na inwestycje. Zadeklarował gotowość do nowych wyzwań i pragnienie, by mieszkańcy czuli się w Sławie jeszcze lepiej.

Sukcesów, pieniądzy i zdrowia

Na zakończenie spotkania, Burmistrz złożył wszystkim obecnym życzenia siły, sukcesów, dobrobytu i zdrowia na nadchodzący rok, wyrażając nadzieję na jeszcze liczniejsze spotkanie za rok. Spotkanie zakończyło się poczęstunkiem, który miał służyć dalszej integracji i wymianie doświadczeń między uczestnikami.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (8)

avatar

avatar
~Autor81
13.02.2024 18:35

Polowa UM i znajomi burmistrza. Strach pomyslec co to bedzie jak sie zmieni wladza...

avatar
~Misiu
13.02.2024 20:59

Jako mieszkaniec faktycznie. strach pomyśleć co to będzie. Niestety, ale drugiego takiego burmistrza nie znajdziemy. Oby został jeszcze na jedną kadencję. Żeby się nie okazało, że powiedzenie "Wam się oczy otworzą, jak mnie nie będzie" okaże się trafne...

avatar
~Adaś
14.02.2024 11:20

Ad. "Autor81" - forumowiczu...., jestem Pana orzeczeniem bardzo zaskoczony bo to bardzo negatywne wyznanie o tej władzy. Najwidoczniej Pana wiedza jest uargumentowana. Jak dotąd o burmistrzu Sandrakule wypowiadaliście się w samych pozytywach, czyżby nastąpiło "zmęczenie materiału" ? Świat jest podzielony na dobrych i złych, ok, ale są oceny kompletności kadencyjnej więc stawiam tezę: nie mało Wam zrobił, wykazał się inwencją, nie tulił się wyłącznie do politycznej hipokryzji minionej "organizacji", tak to widziałem z zewnątrz, a tu "takie kwiatki" - cyt. " Polowa UM i znajomi burmistrza." . Nawet "brzytwa" się tempi, zależności wygrywają ale ja w całokształcie tego samorządowca oceniam pozytywnie. Adaś

avatar
~Nocna zmiana !
15.02.2024 05:12

Adaś - I ty tu ?. Z ciebie na tych mediach wrósł taki, a la medialny pocieszyciel; a to U.Ch pocieszasz, a to teraz kolejnego "dziadka" czyżbyś stracił wiarę w młodość i przyszłość. A tak na marginesie, ani mi on swat, ani brat ten burmistrz ze Sławy, ale ta jego ostatnia kadencja to jedna wielka ściema pod dyktando lokalnego pisu i posła ze Wschowy - Coś rozpaczliwego i żałosnego tak dać się manipulować ( np. ten tytuł dla ich kandydata do senatu - Brrrrrrr ) itd. .... te ostatnie pana wpisy coś marniutkie, jakoby się pan starzał ... !.

avatar
~xxx
14.02.2024 16:14

Co na spotkaniu przedsiębiorców robi dyrektor SP 1 ze Wschowy, też jest przedsiębiorcą? Chyba nie w godzinach pracy?

avatar
~Autor nieznany
17.02.2024 09:09

Dyrektor... phii co tam.policja robi? Pracownicy UM, to tez przedsiebiorcy? Polowa ludzi tam to nieporozumienie

avatar
~JAŚ
14.02.2024 16:34

Jak się ma 73 lata to najwyższa pora cieszyć się życiem na emeryturze.

avatar
~do - "Nocna zmiana"
15.02.2024 12:29

Ty "Narka", czy ty na śniadaniu już o 5,12 godzinie rozmyślasz jak codziennie wstawiać na Zw 15x hejtów na każdego piszącego ? Baba ci łomot codziennie taki robi, że zęby ci się wykrzywiają, pomyśl, że twej nakręconej propagandy dla idiotów już się czytać nie da. Pani Chudak chociaż piszę do rzeczy i z wielką chęcią coś takiego mogę rozczytywać. Ty się puknij w banię, co ty z siebie robisz - pajaca.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl