TworzymyGłos Regionu

Burmistrz Antkowiak do Strażaków: „Dziękuję za całą Waszą pracę w ostatnich tygodniach”

Poniedziałek, 21 lutego 2022 o 10:20, aktualizacja Sobota, 05 marca 2022 o 09:33, autor: 1 1009
Burmistrz Antkowiak do Strażaków: „Dziękuję za całą Waszą pracę w ostatnich tygodniach”

W ostatnich dniach obserwowaliśmy i nierzadko też sami doświadczaliśmy siłę żywiołu, jakim był silny i porywisty wiatr, mocne opady deszczu i gwałtowne burze. Zniszczonych zostało wiele dachów, budynków, wyrwane i połamane drzewa, uszkodzone samochody.

Kiedy my mogliśmy bezpiecznie przeczekać najgorsze załamania pogodowe w domu, nasi strażacy podejmowali walkę z żywiołem i jego skutkami.

W imieniu swoim i wszystkich mieszkańców gminy Wschowa serdecznie dziękuję wszystkim druhom- ochotnikom oraz zawodowym strażakom za całą Waszą pracę w ostatnich tygodniach, za to że stawiacie się na każde wyzwanie i zawsze możemy na Was liczyć. Cieszę się też, że w swojej pracy możecie zawsze polegać na wsparciu okolicznych jednostek, a wyposażenie i wozy ratowniczo-gaśnicze na stanie gminnych OSP są z roku na rok nowocześniejsze.

Tekst/foto: Burmistrz Miasta i Gminy Wschowa Konrad Antkowiak 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~Zen
21.02.2022 12:14

Podziękowania jak najbardziej na miejscu ale trudnego okresu o nasilonych wiatrach nie koniec burmistrzu. Powiedziałbym dopiero się zaczyna więc wycinaj stare drzewa zawczasu. We Wschowie na naszych ulicach jest wiele bardzo groźnych drzew które powinny zostać jak najszybciej wycięte, w przeciwnym razie grozi nam wielka tragedia. Oby tym razem urzędnicy stanęli na wysokości zadania, oby później w płaczu żałoby nie tłumaczono nam, że to żywioł i nie można było nic zrobić ? W tym przypadku rola konserwatora zabytków powinna być znacznie ograniczona, życie ludzkie jest ważniejsze !

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl