TworzymyGłos Regionu

reklama

Biuletyn "Prosto z Gminy"

- przegląd najważniejszych wydarzeń i inwestycji w 2022 roku

Piątek, 31 marca 2023 o 10:05, autor: 0
Biuletyn

Urząd Miasta i Gminy we Wschowie przedstawiam kolejny egzemplarz rocznika Biuletynu „Prosto z Gminy”, który jest swoistym sprawozdaniem z działalności samorządu Gminy Szlichtyngowa w minionym 2022 roku.  

Rocznik Biuletynu „Prosto z Gminy” to nieocenione źródło informacji dla mieszkańców Gminy Szlichtyngowa. Na jego łamach znajdują się szczegółowe raporty dotyczące działań i inwestycji realizowanych przez samorząd, informacje na temat funkcjonowania jednostek OSP, a także relacje z wydarzeń kulturalnych i sportowych.

W tegorocznym wydaniu Biuletynu znalazły się informacje na temat zrealizowanych zadań remontowych i inwestycyjnych. W minionym roku samorząd Gminy Szlichtyngowa przeprowadził szereg prac modernizacyjnych, dzięki którym poprawił standardy infrastruktury i usług publicznych. W Biuletynie można znaleźć pełny wykaz wykonanych prac, a także informacje na temat planowanych inwestycji na nadchodzący rok.

Ważnym elementem Biuletynu są również informacje dotyczące funduszu sołeckiego. Dzięki funduszowi mieszkańcy poszczególnych sołectw mają możliwość finansowania inwestycji i projektów społecznych na swoim terenie. W Biuletynie można przeczytać, jakie projekty zostały zrealizowane w ramach funduszu sołeckiego w minionym roku, a także jakie plany na przyszłość mają poszczególne sołectwa.

Kolejnym ważnym tematem poruszanym w Biuletynie są jednostki OSP. Działalność straży pożarnych ma ogromne znaczenie dla bezpieczeństwa mieszkańców gminy, dlatego samorząd Gminy Szlichtyngowa wspiera ich działalność finansowo i organizacyjnie. W Biuletynie można przeczytać, jakie wyzwania czekały strażaków w minionym roku oraz jakie sukcesy osiągnęły jednostki OSP działające na terenie gminy.

Oprócz raportów z działań samorządu, Biuletyn „Prosto z Gminy” zawiera również relacje z wydarzeń kulturalnych i sportowych, które odbyły się w minionym roku. Mieszkańcy Gminy Szlichtyngowa mieli okazję uczestniczyć w licznych imprezach, takich jak festyny, koncerty czy turnieje sportowe. Biuletyn stanowi zatem swoisty przewodnik po życiu kulturalnym i sportowym gminy.

Link do Biuletynu „Prosto z Gminy”

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl