TworzymyGłos Regionu

reklama

Bitwa o Remizy wygrana! Burmistrz Antkowiak: „Jestem wdzięczny wszystkim”

Piątek, 24 listopada 2023 o 12:39, autor: 0
Bitwa o Remizy wygrana! Burmistrz Antkowiak: „Jestem wdzięczny wszystkim”

W październikowych wyborach parlamentarnych mieszkańcy Gminy Wschowa wykazali się wysoką frekwencją, co zaowocowało znaczącym sukcesem - wygraniem „Bitwy o remizy”. Dzięki temu zaangażowaniu, do gminy trafi 1 milion złotych na termomodernizację, remont, oraz wyposażenie remiz strażackich.

Wyborcze zaangażowanie mieszkańców kluczem do sukcesu

Burmistrz Konrad Antkowiak nie kryje swojej wdzięczności: „Jestem wdzięczny wszystkim Mieszkańcom naszej gminy! Dzięki oddanemu przez Was głosowi nie tylko pokazaliście, że demokracja jest dla Was ważna, ale też bezpośrednio przyczyniliście się do tego zwycięstwa!”

Priorytetowe działania na rzecz OSP

Ochotnicze Straże Pożarne (OSP) odgrywają kluczową rolę w gminie. „Rozwój Ochotniczych Straży Pożarnych to jedno z priorytetowych zadań, jakie realizujemy od początku tej kadencji,” mówi burmistrz Antkowiak. W ramach tych działań, gmina zakupiła trzy nowe wozy dla jednostek ze Wschowy, Konradowa i Osowej Sieni oraz zakończyła rozbudowę remizy w Konradowie. Ponadto przekazano samochód dla OSP Łysiny – Wygnańczyce, gdzie również trwają intensywne prace budowy nowej remizy.

Szczegółowe informacje o przeznaczeniu przyznanego miliona złotych zostaną przedstawione wkrótce.

Czytaj również: Tak głosowali mieszkańcy gminy Wschowa (WYNIKI)

Źródło: Burmistrz MiG Wschowa Konrad Antkowiak

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl