TworzymyGłos Regionu

Biegnij Wschowo 2022 – patriotyczny bieg w „Staszicu” (RELACJA)

Środa, 09 listopada 2022 o 17:27, aktualizacja Środa, 09 listopada 2022 o 18:01, autor: 0 1457
Biegnij Wschowo 2022 – patriotyczny bieg w „Staszicu” (RELACJA)

Kolejna edycja imprezy biegowej „Biegnij Wschowo” zorganizowana przez Towarzystwo Przyjaciół I Zespołu Szkół we Wschowie przebiegała w nastroju patriotycznym. 9 listopada młodzież oraz nauczyciele uczestniczyli w sztafecie niepodległości na boisku Orlik.

Cieszę się bardzo, że w ten sposób społeczność I Zespołu Szkół upamiętnia tę jakże ważną rocznicę - powiedział tuż przed startem dyrektor szkoły, pan Piotr Wieland. - Cieszę się, że młodzież tak licznie angażuje się w to święto. Dzisiejsza uroczystość jest symbolicznym oddaniem hołdu tym, którzy walczyli o naszą niepodległość.

Uczestnicy podkreślili patriotyczny charakter imprezy poprzez strój oraz dodatki w barwach biało-czerwonych. Na biegaczy czekały pakiety startowe oraz gorący poczęstunek przygotowany przez uczniów i nauczycieli klas gastronomicznych I Zespołu Szkół. 

Zadanie zostało sfinansowane ze środków Urzędu Marszałkowskiego województwa lubuskiego oraz Towarzystwa Przyjaciół I Zespołu Szkół.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl