TworzymyGłos Regionu

reklama

Biblioteka we Wschowie ogłasza konkurs „Być poetą...”

Poniedziałek, 06 listopada 2023 o 10:31, aktualizacja Poniedziałek, 06 listopada 2023 o 10:49, autor: 0
Biblioteka we Wschowie ogłasza konkurs „Być poetą...”

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy we Wschowie zaprasza dorosłych mieszkańców do udziału w konkursie literackim "Być poetą...".  Zgłoszenia przyjmowane są od 6 listopada, aż do 25 listopada 2023 roku. Zainteresowani uczestnictwem twórcy mają za zadanie przygotować wiersz na dowolny temat, mogąc tym samym dać upust swojej wyobraźni i emocjom.

Organizowany przez bibliotekę konkurs ma na celu nie tylko rozwijanie aktywności twórczej wśród mieszkańców, ale również promocję czytelnictwa i działalności samej biblioteki.

Warunki uczestnictwa są proste - konieczne jest wypełnienie karty zgłoszenia, dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych i dostarczenie jednego autorskiego wiersza. Udział w konkursie jest bezpłatny. Pliki do pobrania dostępne są TUTAJ.

Zgłoszenia można dokonać zarówno drogą elektroniczną, wysyłając wiersz na adres wypozyczalnia@biblioteka.wschowa.pl, jak i tradycyjnie - dostarczając wiersz w formie papierowej do biblioteki.

Do oceny prac zostanie powołane specjalne jury. Laureat konkursu, który otrzyma nagrodę główną, zostanie ogłoszony podczas uroczystego podsumowania konkursu w dniu 1 grudnia 2023 roku.

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl