Bartkowiak, Sobol i Piotrowski na podium

Poniedziałek, 23 kwietnia 2012 o 14:56, autor: 0

W niedzielę na torze Kacze Doły w Olbrachcicach koło Wschowy odbyła się 1 runda Pucharu Polski w motocrossie i Mistrzostw Polski w quadcrossie. Na podium zawodów w swoich klasach stanęli zawodnicy Wschowskiego Klubu Motorowego Paweł Bartkowiak, Marcin Sobol i Janusz Piotrowski.

Drugi w mistrzostwach quadów był . W Pucharze Polski w motocrossie najlepiej wypadł i z WKM. W klasie MX 1 nasi zawodnicy zajęli miejsca tuż za pierwszą 10. 11 był . Zwyciężył Łukasz Kurowski z Pruszkowskiego Klubu Motorowego. W klasie MX 2 zwyciężył Jakub Majchrzak RC Leszno. Dalsze miejsca zajmowali zawodnicy wschowskiego klubu 12 był . Wśród najmłodszych zawodników z najmniejszą pojemnością silnika zwyciężył Jakub Barczewski z LKS Jastrząb Lipno. 8 był wschowianin . Zapraszamy na krótki filmik z rywalizacji motocykli i kilka zdjęć zrobionych podczas rywalizacji quadów. [nggallery id=195]