TworzymyGłos Regionu

Bądźmy ostrożni na drogach (ZDJĘCIA)

Piątek, 17 czerwca 2022 o 13:04, autor: 1 1926
Bądźmy ostrożni na drogach (ZDJĘCIA)

W czwartek (16 czerwca) na terenie gminy Sława doszło do wypadku drogowego. Kierowca uczestniczącego w zdarzeniu dodga doznał złamania dwóch żeber. Pozostałym uczestnikom nic się nie stało. Apelujemy o rozwagę i jazdę zgodną z obowiązującymi przepisami. Pamiętajmy o tym, że na drodze nie jesteśmy sami. Bądźmy ostrożni. Bądźmy odpowiedzialni i nie ryzykujmy swoim życiem oraz innych.

Wczoraj (16 czerwca) tuż przed południem na drodze wojewódzkiej 278 relacji Sława- Stare Strącze doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 42-letni kierowca dodga podjął manewr wyprzedzania kolumny jadących przed nim pojazdów. W międzyczasie 37-letni kierowca toyoty nie upewniając się czy może prawidłowo wykonać manewr wyprzedzania zjechał na lewy pas. W wyniku czego jadący lewym pasem dodge wjechał w tył toyoty. Obaj kierowcy byli trzeźwi. Kierowca dodga trafił do głogowskiego szpitala. Odniósł obrażenia w postaci złamania dwóch żeber. Droga przez dłuższy czas była zablokowana.

Policjanci apelują o zdrowy rozsądek, rozwagę i ostrożność podczas prowadzenia wszelkich pojazdów. Nawet chwila nieuwagi może doprowadzić do tragedii.

komisarz Maja Piwowarska

Komenda Powiatowa Policji we Wschowie

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~kierowca
18.06.2022 09:42

takim prawo jazdy zabrać dożywotnio i odpowiednio wysoko ukarać!!!!

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

OGŁOSZENIA

dodaj ogłoszenie

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl