Awansowały do półfinałów

Poniedziałek, 26 listopada 2012 o 10:28, autor: 4

W niedzielę 25 listopada w Żarach odbyła się 2 runda ćwierćfinałów Lubuskiej Ligi Młodziczek. Siatkarki Virtus Razem Szlichtyngowa w dwóch meczach pokonały gospodynie Promień Żary i Dwójkę Kostrzyn nad Odrą po 2:0.

Spotkanie z siatkarkami z Kostrzyna zakończyło się gładkim zwycięstwem naszych dziewczyn, w poszczególnych setach było 25:6 i 25:10 dla Virtus Razem. W drugim meczu było już znacznie trudniej. – Było dużo pomyłek w przyjęciu, troszeczkę zabrakło koncentracji – relacjonuje drugi trener zawodniczek ze Szlichtyngowej – Z opresji jednak wyszliśmy zwycięsko. Pokazaliśmy, że potrafimy wygrywać nawet gdy nie wszystko wychodzi. Prawda jest też jednak taka, że jeszcze dużo pracy przed nami. Poszczególne sety meczu z Promieniem Żary zakończyły się wynikami 25:22 i 25:18 dla Virtus Razem. W trzecim pojedynku gospodynie pokonały Dwójkę Kostrzyn n.Odrą 2:1. Przed ostatnia rundą nasze siatkarki zapewniły sobie już awans do półfinałów. W Żarach Virtus Razem zagrał w składzie: Dagmara Pasternak, Ewelina Pawlak, Monika Zalewska, Marysia Michalska, Dominika Zarzycka, Nikola Stankiewicz, Kasia Kowalska, Patrycja Ilmak, Ola Kubiak, Roksana Urbańska, Samanta Jardel i Martyna Judasz. Pierwszym trenerem drużyny jest Damian Przybecki. [nggallery id=537]