Awansowali do finałów

Wtorek, 21 kwietnia 2015 o 09:56, autor: 0

Drużyna ze Szkoły Podstawowej w Jędrzychowicach oraz trzy zespoły Zahir Volley Wschowa awansowały do finału wojewódzkiego w mini siatkówce Kinder + Sport. Eliminacje do turnieju Finałowego odbyły się 16.04.2015 r w Nowej Soli, oraz 19.02.2015 w Lubsku.

SP Jędrzychowice w składzie : Maciej Jurczak, Oskar Jurczak oraz Cyprian Mika ze Szkoły Podstawowej w Szlichtyngowej, startując w kategorii „3” siatkarskie awansowali z 3 miejsca. Drużyny Zahir Volley w kategorii „2” oraz „4” -( połączone siły z Astra Nowa Sól) wygrali wszystkie swoje mecze i do finału wojewódzkiego awansowali z pierwszego miejsca. Ponadto, również siatkarki Zahiru, które w turnieju eliminacyjnym przegrały tylko dwa mecze, zajęły trzecie miejsce i awansowały do turnieju finałowego. Finały odbędą się 26 kwietnia w Gubinie – chłopcy i w Sulechowie 16 maja - dziewczyny a reprezentować ich będą: Jędrek Bąkiewicz, Szymon Szymański, Paweł Rabęda, Maciej Pihil, Ola Turlińska, Asia Nowaczyk, Zuzia Rutkowska.