TworzymyGłos Regionu

reklama

Ankieta dla mieszkańców w ramach opracowania

Strategii Rozwoju Miasta i Gminy Szlichtyngowa na lata 2022-2030

Wtorek, 14 czerwca 2022 o 10:14, aktualizacja Wtorek, 14 czerwca 2022 o 10:21, autor: 0
Ankieta dla mieszkańców w ramach opracowania

W związku z opracowywaniem Strategii Rozwoju Miasta i Gminy Szlichtyngowa na lata 2022 - 2030 oraz wyznaczaniem kierunków rozwoju gminy w obszarach społecznym, gospodarczym, przestrzennym i technicznym bardzo ważne jest poznanie przez nas Państwa zdania na temat warunków życia w gminie. Ponadto Państwa opinia w zakresie celów rozwoju Gminy Szlichtyngowa będzie dla nas istotna w planowaniu dalszego rozwoju.

Ankiety będzie można wypełniać do 30 czerwca 2022 r.

W związku z działaniami partycypacyjnymi zachęcamy do zapoznania się z materiałem filmowym przygotowanym przez członka zespołu eksperckiego ds. partycypacji społecznej firmy odpowiedzialnej za opracowywanie dokumentu. W związku z chęcią jak najszerszego zebrania opinii mieszkańców, które będą stanowiły podstawę dokumentu strategicznego, zachęcamy Państwa do uczestnictwa i wyrażenia swojego zdania odnośnie rozwoju Miasta i Gminy Szlichtyngowa poprzez wypełnienie krótkiej ankiety on-line.

Ankietę elektroniczną należy wypełnić klikając w link: https://forms.gle/4VquTNZqrhhf1ex4A

(Szlichtyngowa.pl)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl