TworzymyGłos Regionu

Alicja ma usposobienie wesołego podlotka

Wtorek, 11 grudnia 2018 o 09:40, autor: 0 2513
Alicja ma usposobienie wesołego podlotka

Początek grudnia tego roku to na pewno jeden ze szczęśliwszych momentów w życiu rodziców małej Alicji Zbierzak, która przyszła na świat na oddziale ginekologiczno-położniczym wschowskiego Nowego Szpitala.

Przyjemną częścią naszej pracy jest informowanie państwa o tym, że na świat przychodzą nowi mieszkańcy naszego powiatu. Tym razem mamy przyjemność powitać Alicję Zbierzak i od razu sięgamy do źródeł, kim zazwyczaj, według Wielkiej Księgi Imion, są osoby o tym imieniu.

Alicja to zaradna i twórcza kobieta. Jest silna i ambitna, ale nie walczy o pozycję zawodową i sukcesy. Praca nie jest dla niej najważniejsza. Wybiera zawody oparte na współpracy z ludźmi i niesieniu pomocy innym. Do tego posiada zdolności artystyczne. Alicja bardzo kocha swoją rodzinę i jest jej oddana. Jako gospodyni jest oszczędna i lubi wyśmienicie gotować. Jednak codzienne obowiązki szybko ją nużą. Alicja umie zachować się w każdym towarzystwie i szybko dostosować się do każdej sytuacji. Prawie nigdy nie prosi o pomoc. Ma duże poczucie humoru i jest lubiana przez znajomych. Sama nie wszystkich traktuje równo. Ogólnie wzbudza wiele sympatii, zwłaszcza usposobieniem wesołego podlotka.

Jak widać mała Alicja szybko może zjednać sobie ludzi, jednak na razie życzymy jej przede wszystkim zdrowia i dużo miłości. Serdecznie gratulujemy rodzicom.

(olek)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl