TworzymyGłos Regionu

reklama

Akcja krwiodawstwa:

zaprasza I ZS we Wschowie

Piątek, 20 stycznia 2023 o 09:53, autor: 1
Akcja krwiodawstwa:

Społeczność szkolna wschowskiego „Staszica” zaprasza na akcję krwiodawstwa, która odbędzie się 24 stycznia w auli I Zespołu Szkół. W godzinach od 9:00 do 12:00 będziecie mogli oddać swoją krew, a tym samym pomóc potrzebującym.

Krwiodawstwo to niezwykle ważna i potrzebna inicjatywa, która pozwala na ratowanie życia innym. Krwiodawstwo jest szczególnie istotne w sytuacjach awaryjnych, takich jak wypadki czy poważne choroby. Dzięki Waszemu poświęceniu i odpowiedzialności, będziemy mogli pomóc tym, którzy tego najbardziej potrzebują.

Aby zostać krwiodawcą, należy spełnić kilka ważnych kryteriów. Przede wszystkim, ważyć co najmniej 50 kilogramów oraz nie mieć objawów przeziębienia. W ciągu ostatnich 6 miesięcy nie można było również wykonać tatuażu, przekłucia uszu lub innych części ciała. Również nie wolno przyjmować aktualnie żadnych leków (oprócz suplementów diety) oraz mieć wykonanych żadnych zabiegów operacyjnych.

Dodatkowo, ważne jest, aby przed oddaniem krwi być wyspanym i wypoczętym oraz zdrowym. Zaleca się zjedzenie dobrego śniadania oraz wypicie co najmniej 1,5 litra wody dzień wcześniej.

Pamiętajcie, że każda kropla krwi jest cenna i może uratować czyjeś życie. Zachęcamy Was do udziału w akcji krwiodawstwa i przyjścia do auli I Zespołu Szkół we Wschowie w dniu 24 stycznia. Razem możemy zrobić wiele dobrego.

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~popieram
20.01.2023 10:10

Nareszcie normalne miejsce do tego typu akcji co zachęci ludzi , a nie ta ul. przed jednostką p-i.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl