TworzymyGłos Regionu

reklama

Agata nową mieszkanką naszego powiatu

Wtorek, 06 listopada 2018 o 15:08, autor: 2
Agata nową mieszkanką naszego powiatu

Miło nam po raz kolejny przedstawić państwu nową mieszkankę naszego powiatu. Tym razem w Nowym Szpitalu we Wschowie na świat przyszła Agata Czyż.

Są informacje, które przekazać trzeba, pomimo że nie zawsze są one przyjemne, są też takie, których przekazywanie to sama przyjemność. Do tej drugiej grupy należy informowanie o kolejnych szczęśliwych narodzinach w Nowym Szpitalu we Wschowie. Serdecznie witamy na świecie mała Agatkę i od razu śpieszymy z przedstawieniem tego kim są kobiety o tym imieniu, przynajmniej według Wielkiej Księgi Imion. Agata to choleryczka – wybuchowa i nieustępliwa. Posiada jednak wielkie serce i ogromną wrażliwość na potrzeby bliźnich. Praca dla Agaty to pole walki – jest bardzo kreatywna i twórcza. Nie znosi tylko monotonii, ograniczeń i stałych godzin pracy. Wybiera zawody umożliwiające szybkie osiągnięcie sukcesu oraz bogactwa. Z reguły jest optymistycznie nastawiona do świata, posiada wyjątkowe poczucie humoru i ma mnóstwo zwariowanych pomysłów. Prowadzi bogate życie towarzyskie. Z łatwością zjednuje sobie ludzi – mężczyzn intryguje i zdobywa. Agata w związku poszukuje ciepła i miłości. Chociaż dobrze wiemy, że do pierwszych związków małej Agaty jeszcze daleko, to ciepła i miłości życzymy już teraz, wraz z duża porcją zdrowia. Gratulujemy.

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (2)

avatar

avatar
~ZAQ
19.11.2018 16:29

Witamy, cię Agatko.

avatar
~Siedlnica
19.11.2018 16:30

Witam, cię Agatko

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl