TworzymyGłos Regionu

reklama

Agata Michałowska wystartuje w wyborach na burmistrza Szlichtyngowej. „Liczę na zaufanie i Wasz głos”

Piątek, 19 stycznia 2024 o 00:22, aktualizacja Sobota, 03 lutego 2024 o 13:23, autor: 40
Agata Michałowska wystartuje w wyborach na burmistrza Szlichtyngowej. „Liczę na zaufanie i Wasz głos”

Agata Michałowska oficjalnie ogłosiła swoją kandydaturę na stanowisko Burmistrza Miasta i Gminy Szlichtyngowa. Jej decyzja, jak sama mówi, jest efektem długiego namysłu i stanowi kluczowy moment w jej karierze zawodowej. Michałowska stawia na bliski kontakt z mieszkańcami i wyraźnie podkreśla, że to oni staną w centrum jej działań politycznych.

Agata Michałowska: Mieszkaniec w centrum uwagi

Kandydatka na burmistrza zwraca uwagę na swoją wizję funkcjonowania Urzędu, kładąc nacisk na szacunek, współpracę i otwarty dialog. „W centrum moich działań będzie przede wszystkim Mieszkaniec," mówi Michałowska, która obecnie jest Sekretarzem Miasta i Gminy Wschowa. W jej przekonaniu, klucz do sukcesu leży w budowaniu silnych relacji z radnymi, przedstawicielami sołectw i stowarzyszeń.

Różnorodność w Komitecie Wyborczym

Agata Michałowska podkreśla także różnorodność swojego komitetu wyborczego, który składa się z osób mających doświadczenie w pracy samorządowej. Wśród nich znajdują się lokalni przedsiębiorcy, członkowie stowarzyszeń i przedstawiciele oświaty. „Są to przedstawiciele różnych grup społecznych," mówi kandydatka, wskazując na szerokie spektrum wsparcia społecznego.

Wybory samorządowe już 7 kwietnia

Zdaniem kandydatki, otwartość na rozmowę i zdolność do słuchania są kluczowe dla efektywnego zarządzania miastem. „Znam problemy mieszkańców, umiem rozmawiać z ludźmi i nie boję się dialogu," stwierdza. Na zakończenie swojego oświadczenia, Agata Michałowska apeluje do mieszkańców o wsparcie w nadchodzących wyborach. „Liczę na zaufanie i Wasz głos!”.

Zobacz: Konrad Antkowiak ponownie burmistrzem? Jest oficjalna deklaracja. „Moje serce bije dla Wschowy” 

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (40)

avatar

avatar
~RAWO!!!!
19.01.2024 06:09

Mamy Nową Twarz - Nowe Doświadczenie - Nową Wizję Naszej Szlichtyngowej !!!!. Brawo !!!!

avatar
~Haha
21.01.2024 00:31

Brak szans na wygraną we Wschowie?Dlaczego tam nie wystartuje?!!! Odpowiedź=Myśli, że start w zadupiu Szlichtyngowskim i wolno myślącymi mieszkańcami tej gminy da jej większe szanse na utrzymanie się przy pełnym korycie

avatar
~Ttt
22.01.2024 15:30

Żal

avatar
~Dawid
19.01.2024 08:11

Brawo Agata! Trzymam kciuki !

avatar
~Haha
22.01.2024 16:26

HahHHHaaa

avatar
~Prz.
19.01.2024 08:22

Powodzenia Agata!

avatar
~Andrzej
19.01.2024 09:01

Brawo Agata! Trzymam kciuki!

avatar
~Nat
19.01.2024 10:13

Trzymamy kciuki :)

avatar
~Adaś
19.01.2024 12:22

Bardzo, ale to bardzo nie podoba mi się - cyt. "..... wyraźnie podkreśla, że to oni staną w centrum jej działań politycznych." Jeśli samorządowiec zaczyna od ujednoznacznienia się z tezą "działań politycznych" to dla mnie ma już wypatrzoną wizję, wypisz- wymaluj, sportretowany partyjniak, lub przynajmniej zaawizowana persona "organizacji". Nowa osoba więc oczekiwałbym więcej informacji: jakie ma wykształcenie, ile lat pracuje w administracji państwowej, gdzie mieszka, jakie ma namacalne (do sprawdzenia) osiągnięcia zawodowe, jakiej jest opcji politycznej ? Bo jak od "złodziei" to nawet nie próbuj. Poza tym, im więcej "do oglądania" dla wyborcy, to zawsze coś tam dobrego ślepia wypatrzą a moc rozumu rozróżni kameleona, choć.......... z tym jest różnie, Piotrka już na dzisiaj nikt nie zna (?) a Antka po komisjach będzie trzeba "dokarmiać". Jest różnie, "rudą wronę" już padliną nie nakarmimy, Roman nawet kiepskiemu w zdrowiu nie daruje..... nawet wyszło na jaw, że tradycyjny, najlepszy, bez konserwantów salcesonem egzorcyzmował za jedyne 98mln z naszych podatków. Miał wizję i przywileje. Tusk powiedział; mamona, super glue, skala, zasięg, epizod z "kryształowym Marianem" ....., to ile w końcu będziemy mieli tych "politycznych" ? Ach, to teraz tylko lokalne, te "koalicyjne" PiS z PSL, ok . Adaś

avatar
~DO(Adasia)***
20.01.2024 09:13

OK!!!, Jestem ZA !!!. A może Ty - Adasiu wystartujesz i jak sam podajesz wyłożysz Nam od A do Z swoje dane za i przeciw Twojej kandydatury !. Czekam na odzew twojej kandydatury !. Trzeba pogonić tą ponad 4 letnią jakże śmieszną, zabawną i nie zgodną z Centralną Linią PSL Kamysza, koalicyjkę w Naszym Kochanym Maleńkim ( tyciu, tyciu) powiecie , tj. lokalna resztówka pisu + lokalna resztówka pslu + lokalna jakże resztówka pań w osobie b. burmistrz i właścicielki restauracji +++ Pytanie; - co to ma być ?, jak długo można tą powiatową fikcję znosić ????. Paradoksalnie powiem ; - Do roboty Panie Adasiu !!!!.

avatar
~marianek
19.01.2024 12:23

miło by było, gdyby wystartował ktoś ze Szlichtyngowy a najlepiej mężczyzna, bo rządy ostatnich 2 pań pokazały, że nie radzą sobie z pełnieniem tej funkcji. Widać nawet ilu pracowników i to doświadczonych "uciekło" z urzędu

avatar
~mieszkanka Szlichtyngowy
19.01.2024 19:26

panie Marianku polecam samemu wystartować i zobaczymy jak jakiś mężczyzna sprawdzi się na tym stanowisku o ile uda mu się z sukcesem przeprowadzić kampanie wyborcza

avatar
~mieszkanka
19.01.2024 12:43

Myślę, że obecna burmistrz wystartuje również. Ale pomimo wielu inwestycji wykonanych za środki pozyskane z Polskiego ładu /PiSu/ brak jest jej otwartości dla mieszkańców, wizji na rozwój gminy. Przez te pięć lat mało było spotkań z przedsiębiorcami aby ruszyć marazm tej gminy. Z tego co słyszałam, niezadowolenie występuje również wśród pracowników. Ta nadchodząca kadencja będzie dla niej ostatnią więc nie wróży to nic dobrego dla gminy a może być tylko kadencją na przetrwanie. Tak więc trzeba się głęboko zastanowić w czyje ręce zostanie przekazany dalszy los mieszkańców i gminy!

avatar
~PROŚBA na TAK+++
19.01.2024 12:50

Wszyscy tylko nie pis i ich sympatycy --- niech to będzie dobry wybór, ale już bez tych " tekturowych czeków", pokazówek, ustawek i bufonady pixxi .......... !!!!!.

avatar
~Kasia
19.01.2024 14:57

Pani - obecna sekretarz UMiG Wschowa, a coś więcej o sobie? O karierze zawodowej, doświadczeniu? Nie wszyscy mieszkańcy pewnie wiedzą.

avatar
~obserwator
19.01.2024 18:55

tragedia...

avatar
~Obserwatora
19.01.2024 21:35

Ooo widzę, że mamy powiew świeżości....osoba mi nieznana ale bardzo dobrze , że jest ktoś nowy. Obecnej Pani Burmistrz nie będę popierał. Szła z hasłem " liczy się każdy człowiek" ale zapomniała dodać, że tylko w dniu wyborów. Przypisywała sobie pozyskanie środków i inwestycje a prawda jest taka, że gdyby nie Bielawski to nic by tu nie było. Jedyne co jej się udało to skłócić radę, sołtysów i wprowadzić reżim do Urzędu. Nie bez powodu mówi się o niej caryca Jolanta. Tak więc Pani Agato czekam na informacje i program. Ma Pani szanse na mój głos

avatar
~Sam
20.01.2024 13:29

Trafione w punkt w konentarzu. Deklaruje realizację i rzeczy, o których jako sekrerarz gminy i obecny samorządowiec zapomniała Pani. Empatia? Chyba Pani o niej zapomniała. Być może się mylę ale nie jeden pracownik przez Panią uronił łzę i to nie za prawdę w oczy. Stanowisko się ma dziś a człowiekiem się jest całe życie. Ale wyborcy ocenia

avatar
~Urszula Chudak
20.01.2024 13:36

Wiadomą jest rzeczą, że bardzo trudno jest wygrać z urzędującym włodarzem - to on przez całą kadencję uświetnia, przydziela, przecina wstęgi itd. Jednak w tym przypadku, obecna włodarz postrzegana jest jako zwolenniczka prawej strony sceny politycznej, a to w świetle ostatnich, autentycznych afer tych ostatnich, absolutnie nie jest wartością dodaną- wprost przeciwnie. Takie są też wyniki sondaży liczących się sondażowni. Jestem też pewna, że po ewentualnie wygranych wyborach, skorzysta z zaproszenia i przyjedzie na Wschowski Kongres Kobiet, bo Pani Wielgus ani razu nie przyjechała, tłumacząc się innymi obowiązkami. Było nam bardzo, ale to bardzo przykro!

avatar
~DO +"U.Ch"
20.01.2024 18:44

Czemu ma służyć pani wpis ???. Czy pani potrafi chociaż przez jeden dzień przeżyć bez takiego pisania " jedna ba.... drugiej ba ..... e " ???. Jak facet powiem wprost ; z pani wpisu można wyciągnąć jeden , jedyny wniosek ; " co to ma być i czego dotyczy...." ?.

avatar
~do "do u.ch"
21.01.2024 15:27

naprawdę jesteś tak słaby, że nie rozumiesz konkretnego komentarza? nie wierzę. ale jak sam napisałeś, jesteś facet i to wyjaśnia sprawę.

avatar
~Xyz
21.01.2024 22:34

Pani Agato trzymam kciuki. Czas na zmiany bo to co się wyprawia w naszej gminie to parodia. To, że tylu pracowników uciekło z urzędu, świadczy o pani burmistrz i daje to nam mieszkańcom do myślenia... nie pomogą chwaliposty wrzucane na stronie gminy.

avatar
~xxxxx
22.01.2024 13:27

ale bzdety,jaka parodia nie wypowiadaj sie za wszystkich mieszkańców.

avatar
~szlicht.
22.01.2024 14:17

proszę nie wypowiadać się za wszystkich mieszkańców,zapewne jesteś jedną z tych co niby uciekli. Tyle co obecna burmisrz zrobiła dla naszej gminy to żaden burmistrz tego nie zrobił. A PARODIĄ JEST TWÓJ KOMENTARZ.

avatar
~Adaś
21.01.2024 23:09

Ad. "Do Adasia" - forumowiczu ....., cyt " Do roboty Panie Adasiu !!!!. " robię dziennie po 12h, płace podatki tak ok. za 5 przeciętnych Polaków, jem zaledwie za jednego, piję za dwóch (tylko za swoje), planetę nie zaśmiecam poza wytycznymi UE, formę konsumpcji życia mam opartą na EKO, program "zielona energia" realizuję, korzystam głównie z służby zdrowia prywatnej aby nikogo nie "wypchnąć" z kolejki, Radia M. nie słucham, TV Trwam..... nie zgłupiałem, a Ty mi blee blee o PiSie, tak bez swojej przeszłości i wiary w posła i urząd/ mamonę ? Zrób Pani więcej, ....... nie zamartwiaj się o moje poważanie do PiSu ......... p. Bodnar wszystko Ci niebawem wyjaśni. Adaś

avatar
~@<>"szlichta"
22.01.2024 14:34

Co takiego zrobiła <> tylko nie wliczaj do tego tych "ustawek" i tych, tzw. " czeków papierowych" ?/. Hi...!. To jest ten 4-ro letni dorobek waszej burmistrz ?.

avatar
~Zazu
22.01.2024 15:29

Liczę na to że władza się nie zmieni!!!

avatar
~Do Zazu
23.01.2024 00:12

Tylko czy na lepsze oto jest pytanie.

avatar
~Mieszkaniec
23.01.2024 10:37

Pani Agato, proszę się nie przejmować głupimi anonimowymi komentarzami. Królowa rozkazała hejtować i klakierzy działają. Krystianek zaraz ucichnie jak skończy mu się transfer internetowy. Haha Ma Pani nasze głosy a będzie ich dużo.

avatar
~do mieszkańca
23.01.2024 13:53

o anonimowości komentarzy mówi mieszkaniec, który podpisał się imieniem i nazwiskiem.

avatar
~Ha
23.01.2024 16:04

No Twój w ogóle nie jest anonimowy hahahahaah

avatar
~Złodziej krzyczy łapać złodzieja ....
23.01.2024 18:20

tak było prawie przez ostatnie osiem lat słusznie mienionej władzy .... była "ulica i zagranica", a teraz mamy powtórkę od prezydenta, po przez byłych ich , a na b. premierze skończywszy ...... @.

avatar
~@/Mieszkaniec
31.01.2024 07:01

Co za prostacka uwaga. A kto głosuje w wyborach - NIE ANIMOWI ?. Przy urnach obowiązuje ANANIMOWOŚĆ !!!. Właśnie takie wpisy dają szczere i otwarte możliwości dyskusji; kto za, a kto nie !!!!. W tej Szlichtyngowej to mieszkańcy miasta Szlichtyngowa muszą się zmobilizować i pogonić tą przysłowiową " wiochę " z tej rady Miejskiej - od wielu kadencji to jeden wielki "klan rodzino sołtysowy" . Klaskający obecnej burmistrz w ślepo co popadnie bez pożytku dla MIASTA Szlichtyngowa !. Wyborcy Miasta do URN i przejąć mi ta radę .

avatar
~do haha
23.01.2024 18:30

Piszesz o korycie?Pewnie znasz to koryto z którego można ciągnąć.Proszę O głos na p.Agatę.Wskazane,by wymienić tę obecną panią.

avatar
~Hahah
24.01.2024 09:08

Chyba śnisz

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl