TworzymyGłos Regionu

reklama

Zmiana organizacji ruchu na Starym Rynku w Sławie

Środa, 19 kwietnia 2023 o 12:15, autor: 0
Zmiana organizacji ruchu na Starym Rynku w Sławie

W dniach od 1 do 2 maja 2023 roku na Starym Rynku w Sławie odbędzie się Jarmark Produktu Lokalnego w godzinach od 10:00 do 18:00. Organizacja tego wydarzenia będzie skutkować zmianami w organizacji ruchu na terenie Rynku oraz w jego okolicach.

Planowane zmiany w organizacji ruchu

W dniach od 30 kwietnia 2023 roku (godzina 13:00) do 3 maja 2023 roku (godzina 2:00) ruch drogowy na Rynku zostanie zamknięty. W tym czasie kierowcy nie będą mieli możliwości wjazdu na teren Rynku.

Aby ułatwić mieszkańcom i przedsiębiorcom poruszanie się w okolicy, zostanie wyznaczony objazd ulicami: Reja, Wschowską, Chopina do Waryńskiego. SCKiW prosi o nieparkowanie samochodów na parkingu wokół kościoła.

Dla mieszkańców i wystawców zostanie wyznaczony parking na terenie Domu Kultury przy ul. Głogowskiej 5 (z tyłu za budynkiem).

Organizatorzy Jarmarku Produktu Lokalnego proszą mieszkańców o wyrozumiałość oraz o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa w czasie trwania wydarzenia. 

Źródło: SCKiW

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl