TworzymyGłos Regionu

reklama

Zmarł Edmund Baron, wieloletni druh OSP w Sławie

Piątek, 15 września 2023 o 11:37, autor: 1
Zmarł Edmund Baron, wieloletni druh OSP w Sławie

Zmarł Edmund Baron, zasłużony i wieloletni druh Ochotniczej Straży Pożarnej w Sławie. Miał 73 lata. Był osobą niezwykle zaangażowaną w życie społeczności lokalnej, znany z życzliwości i gotowości do pomocy potrzebującym. Przez ponad pół wieku służył jako aktywny strażak, dowódca i kierowca wozu bojowego.

Kondolencje od władz miasta

Burmistrz Sławy Cezary Sadrakuła oraz Przewodniczący Rady Miejskiej Sławomir Mazur składają na ręce rodziny zmarłego najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia. Śmierć Edmunda Barona to ogromna strata dla całej społeczności sławskiej.

Pierwszy do pomocy

Edmund Baron był nie tylko doświadczonym strażakiem, ale również dowódcą i kierowcą wozu bojowego. Zawsze z pełnym zaangażowaniem ruszał na ratunek, niezależnie od sytuacji. Jego postawa była dla wielu inspiracją i dowodem na to, jak wielką rolę w życiu społeczności może odegrać jedna osoba.

Źródło/foto: slawa.pl

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~OSP SLAWA
15.09.2023 21:10

Kawał dobrej historii . Wesoły i zawsze pomocny. Na zawsze w naszych sercach i pamięci. Spoczywaj w spokoju Mundusia.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl