TworzymyGłos Regionu

Złote Gody 2023 dla małżeństw z gminy Wschowa (FOTO)

Niedziela, 25 czerwca 2023 o 12:17, aktualizacja Niedziela, 25 czerwca 2023 o 12:37, autor: 3
Złote Gody 2023 dla małżeństw z gminy Wschowa (FOTO)

Na Zamku Królewskim we Wschowie odbyła się wyjątkowa uroczystość, podczas której uhonorowano małżeństwa z gminy Wschowa, które świętują Złote Gody. To niezwykle wzruszające wydarzenie zgromadziło kilkadziesiąt par, które mogą pochwalić się długotrwałym i udanym małżeństwem. Burmistrz Konrad Antkowiak osobiście wręczył odznaczenia za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, podkreślając wagę i wartość trwania w związku małżeńskim.

Złote Gody - wyjątkowe osiągnięcie

Złote Gody to symboliczne określenie pięćdziesięciu lat małżeńskiej podróży, która jest pełna wzlotów i upadków, wyzwań i radości. To piękny etap życia, który zasługuje na szczególne wyróżnienie. W czasach, kiedy większość związków podlega różnym napięciom i zmianom, parom obchodzącym Złote Gody należy się uznanie za ich wyjątkową trwałość i miłość, która przetrwała przez tyle lat.

Odznaczenia wręczył Burmistrz Antkowiak

Burmistrz Konrad Antkowiak powitał licznie zgromadzone pary. Wyraził swoje zadowolenie z faktu, że może uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu, spotykając wielu znajomych, byłych sąsiadów oraz rodziców koleżanek i kolegów z klasy. Podkreślił, że wręczanie zaszczytnych wyróżnień jest jednym z najprzyjemniejszych obowiązków pełnionych w ramach swojej funkcji burmistrza.

Źródło: Burmistrz MiG Wschowa Konrad Antkowiak

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

avatar

avatar
~A.J.
25.06.2023 15:04

złote a skromne

avatar
~Znajomy
26.06.2023 07:13

Nasze Szczere Życzenia dla Szacownej Pary Małżeńskiej z Siedlnicy. Dużo Zdrówka i 100 lat życia . Zdrowia!.

avatar
~G.Z.
26.06.2023 10:07

Gratulacje dla wytrwałych!! Na pewno łatwo nie było, ale sztuka kompromisu , to w życiu najważniejsze. Wiele z tych par znam z widzenia i przyznaję, że nie pomyślałbym, iż mają aż tak długi staż małżeński. Wyglądają młodo i świetnie po prostu. Teraz wypada życzyć im następnych lat ,w zdrowiu i radości!! życzę !!!

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl