TworzymyGłos Regionu

reklama

Zdobądź stypendium sportowe. Wystartował nabór do programu „Bądź mistrzem z Burmistrzem”

Środa, 10 stycznia 2024 o 09:15, aktualizacja Środa, 10 stycznia 2024 o 09:53, autor: 0
Zdobądź stypendium sportowe. Wystartował nabór do programu „Bądź mistrzem z Burmistrzem”

W gminie Wschowa rozpoczął się kolejny rok naboru na program stypendiów sportowych. Do 31 stycznia zawodnicy, ich rodzice oraz kluby i związki sportowe mają szansę zgłosić swoje kandydatury do programu "Bądź mistrzem z Burmistrzem". Stypendia, przeznaczone na okres 10 miesięcy, są szansą dla utalentowanych sportowców na dalszy rozwój i osiągnięcie sportowych szczytów.

Kryteria kwalifikacji

Aby zakwalifikować się do programu, zawodnik musi spełniać określone kryteria. Stypendium jest dostępne dla tych, którzy są członkami kadr wojewódzkich lub narodowych w swoich dyscyplinach. Dodatkowo wymagane jest zdobycie miejsc I-III w zawodach wojewódzkich lub ponadregionalnych, miejsca I-VIII w zawodach krajowych, bądź miejsca I-X w zawodach międzynarodowych.

Jak aplikować do programu „Bądź mistrzem z Burmistrzem”?

Szczegółowe informacje o programie, w tym kryteria i procedurę składania wniosków, można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej gminy: gminawschowa.pl.

Burmistrz Konrad Antkowiak zachęca do składania wniosków: "Mam nadzieję, że stypendium pomoże naszym zawodnikom osiągnąć kolejne sukcesy. Trzymam kciuki za Was wszystkich!”

Zobacz: Wschowa inwestuje w sport. 300 tysięcy złotych dla klubów

Źródło: UMiG Wschowa

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl