TworzymyGłos Regionu

reklama

Zbliża się XLVII sesja Rady Powiatu Wschowskiego

Wtorek, 12 grudnia 2023 o 13:07, autor: 3
Zbliża się XLVII sesja Rady Powiatu Wschowskiego

Przewodnicząca Rady Powiatu Wschowskiego Jolanta Denesiuk zwołuje XLVII sesję Rady Powiatu Wschowskiego. Spotkanie odbędzie się 18 grudnia 2023 roku w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego we Wschowie, Plac Kosynierów 1c, na III piętrze, o godzinie 10:00.

Kluczowe punkty obrad - XLVII sesja Rady Powiatu Wschowskiego

W programie znalazło się kilka ważnych punktów, w tym zmiany w uchwałach dotyczących Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, uchwalenie "Programu współpracy Powiatu Wschowskiego z organizacjami pozarządowymi na 2024 rok", ustalenie opłat za usuwanie i przechowywanie pojazdów, a także zmiany dotyczące przystanków komunikacyjnych i godzin pracy aptek. Rada podejmie uchwały w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej na lata 2023-2034 i 2024-2037 oraz uchwały budżetowej na rok 2023 i 2024. Dodatkowo poruszona zostanie kwestia dotacji z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Zielonej Górze.

Transmisja obrad

Obrady będą transmitowane i utrwalane za pomocą urządzeń rejestrujących obraz i dźwięk. Dane osobowe, w tym dane wizerunkowe oraz głos uczestników, będą rozpowszechniane w internecie w formie transmisji on-line oraz nagrań wideo, dostępnych na stronach internetowych Starostwa Powiatowego oraz na stronie BIP.

Pobierz załączony plik: XLVII zawiadomienie (plakat).doc

Źródło: Starostwo Powiatowe we Wschowie

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (3)

avatar

avatar
~***Koalicja15 Października***
13.12.2023 07:17

Pytanie do członków lokalnego PSL-u znajdujących się w tej jakże przedziwnej powiatowej koalicji "pis = psl + inni" ; - czy po wczorajszych ekscesach z pytaniami do Nowej Koalicji Rządowej " Koalicja 15 Października" i Brauna nie jest wam po prostu wstyd tkwić do końca w tej lokalnej koalicji z pisem i ty co oni o was mówią i mówili ???, - czy tak bardzo te stołki tak bardzo was z nimi wiążą ???, - co u was z uczciwością i honorem wobec kolegów będących w OBECNYM RZĄDZIE " Kolacja 15 Października " ?????. Narka !!!!

avatar
~ERUPCJA POLITYKI i POLITYKÓW ....
13.12.2023 07:26

W świetle tej kolejnej Sesji ..... czy wam tak zwanym działaczom powiatowej partii PSL nie jest wstyd tkwić w tym układzie koalicji powiatowej z członkami lokalnego pisu ? - w świetle tego co się wczoraj stało w Polski Sejmie ?. Jak możecie tak ignorować swoich kolegów partyjnych, którzy w skali kraju są w opozycji do pisu i tego co oni sobą przedstawiają i w jaki sposób z was drwili i drwią - co pokazały ich wczorajsze występu w Polski Sejmie przy wyborze Obecnego Rządu, który dzisiaj o 9.00 będzie zaprzysiężony przez Prezydenta !!!!---- ???. Czy nie powinniście dla czystości Polskiej Polityki i szacunku do swoich kolegów z Obecnego Rządu Honorowo zakończyć ten lokalny układ ???.

avatar
~Zen
13.12.2023 11:58

Do komentatora "Narka": do kogo te słowa, regionalny PSL najpierw p. Kosiak-Kamysz powinien wymienić, a nawet usunąć z partii tych członków z powodu nie ideowego zachowania z linią ideową Koalicji Sejmowej s później mówmy o nowej zmianie. PSL na obecną chwile stoi w opozycji do PiSu ale nie w powiecie Wschowa, dlaczego ? Takiego w powiecie mamy prezesa PSL, stanowiska i kasa się liczą.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl