TworzymyGłos Regionu

reklama

Zbliża się VIII Marsz Akceptacji Osób z Niepełnosprawnością we Wschowie

Wtorek, 23 kwietnia 2024 o 16:16, autor: 0
Zbliża się VIII Marsz Akceptacji Osób z Niepełnosprawnością we Wschowie

Już 9 maja, od godziny 9.45 do 12.00, ulicami miasta przejdzie VIII Marsz Akceptacji Osób z Niepełnosprawnością. Tegoroczna edycja marszu, zatytułowana "Od malucha do seniora", ma na celu wsparcie osób przewlekle chorych – pacjentów Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego we Wschowie.

"Wspieramy przewlekle chorych - to hasło przewodnie tegorocznego marszu," informują organizatorzy. Inicjatywa Stowarzyszenia Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "Nasz Ośrodek" oraz Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Janusza Korczaka, zwraca uwagę na potrzebę integracji społecznej i wsparcia osób potrzebujących.

Uczestnicy marszu zostali poproszeni o przynoszenie "cegiełek" w postaci środków higienicznych, które zostaną przekazane do Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego. "Środki można dostarczyć na miejsce zbiórki przy SOSW, przekazać w trakcie przemarszu lub już na mecie - Rynek przed ratuszem" – dodają organizatorzy.

Początek marszu o godzinie 10:00. Zbiórka uczestników na terenie SOSW we Wschowie (ul. Kościuszki 25).

Zobacz: VII Marsz Akceptacji Osób Niepełnosprawnych (FOTO)

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl