TworzymyGłos Regionu

reklama

Zaskakujący zwrot akcji w Grand Prix Juniorów Hetmana Wschowa

Środa, 29 maja 2024 o 09:47, aktualizacja Środa, 29 maja 2024 o 09:50, autor: 0
Zaskakujący zwrot akcji w Grand Prix Juniorów Hetmana Wschowa

Szósty etap Grand Prix Juniorów Hetmana Wschowa za nami. Turniej, który odbył się w poniedziałek 27 maja w Centrum Kultury i Rekreacji, przyniósł zmianę na pozycji lidera i zasygnalizował zaciętą rywalizację o trzecie miejsce.

Niespodziewane wyniki turnieju

Turniej nr 6 obfitował w niespodzianki. Już w pierwszej rundzie Franciszek Skorupiński zaskoczył wszystkich, pokonując dotychczasowego współlidera, Witolda Zielinowskiego. Dzięki temu niespodziewanemu zwycięstwu, jego imiennik, choć niespokrewniony, Ziemowit Skorupiński, może wygrać cały turniej, mimo porażki w bezpośrednim starciu z Witoldem Zielinowskim.

Przyszły tydzień przyniesie zawodnikom chwilę wytchnienia – turniejowa pauza pozwoli na intensywny trening przed dwoma decydującymi turniejami, które zadecydują o ostatecznych wynikach cyklu.

Zaproszenie dla nowych uczestników

Artur Pilarowski z Hetmana Wschowa zachęca wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w zawodach: „Zapraszamy wszystkich chętnych, przykład Huberta Żabskiego, który dopiero teraz dołączył do naszego klubu pokazuje, że każdy moment jest dobry na rozpoczęcie przygody z królewską grą”.

Prowadzenie zawodów jest w rękach Janusza Trusewicza, który dba o sprawiedliwy przebieg rozgrywek i sportową atmosferę.

Wyniki po turnieju nr 6:

Źródło: Hetman Wschowa

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl