TworzymyGłos Regionu

reklama

Zaproszenie na wernisaż wystawy poświęconej pszczelarstwu we Wschowie

Poniedziałek, 28 sierpnia 2023 o 10:29, autor: 0

Muzeum Ziemi Wschowskiej i Koło Pszczelarzy we Wschowie zapraszają na wernisaż wystawy planszowej poświęconej pszczelarstwu. Wydarzenie odbędzie się 3 września br. o godzinie 11:15 na rynku we Wschowie. Wystawa została przygotowana z okazji jubileuszowego, 75-lecia Koła Pszczelarzy we Wschowie i będzie dostępna dla zwiedzających do końca września 2023 r.

Cele Wystawy

Wystawa ma na celu nie tylko ukazanie bogatej historii pszczelarstwa w regionie wschowskim, ale również przybliżenie narzędzi pracy pszczelarzy oraz ważnych aspektów związanych z ich działalnością. Wydarzenie stanowi doskonałą okazję do zapoznania się ze schematem budowy pszczoły i głównymi informacjami dotyczącymi tej cennej profesji.

Dostępność Wystawy

Wystawa będzie dostępna dla zwiedzających do końca września, dając możliwość szerokiemu gronu zainteresowanych zapoznania się z fascynującym światem pszczelarstwa i jego wpływem na życie lokalnej społeczności.

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl