TworzymyGłos Regionu

reklama

Zapisz się na eliminacje powiatowe PRO ARTE 2024

Poniedziałek, 19 lutego 2024 o 13:06, autor: 0
Zapisz się na eliminacje powiatowe PRO ARTE 2024

Centrum Kultury i Rekreacji (CKiR) we Wschowie serdecznie zaprasza młodych artystów do wzięcia udziału w eliminacjach powiatowych do Lubuskiego Festiwalu Piosenki. Ten wyjątkowy event jest częścią programu PRO ARTE, mającego na celu promocję i wsparcie twórczości dzieci i młodzieży.

Czym jest program PRO ARTE?

PRO ARTE to inicjatywa skierowana do najmłodszych mieszkańców województwa lubuskiego, mająca na celu rozwijanie ich zainteresowań i umiejętności artystycznych. Realizowany przez Regionalne Centrum Animacji Kultury w Zielonej Górze wspólnie z samorządami lokalnymi, program obejmuje różnorodne dziedziny sztuki - od muzyki, przez taniec, po sztuki plastyczne i teatralne.

PRO ARTE - Kto może wziąć udział?

Do udziału w festiwalu zaproszeni są soliści oraz zespoły wokalne i wokalno-instrumentalne, reprezentujące szkoły, domy kultury i inne placówki edukacyjne. Festiwal jest otwarty dla wszystkich młodych artystów, niezależnie od ich doświadczenia i umiejętności.

Uczestnicy zostaną podzieleni na cztery kategorie wiekowe, co pozwoli na sprawiedliwą ocenę ich umiejętności i talentów. To szansa dla każdego, by stanąć na scenie i zmierzyć się z rówieśnikami w przyjaznej atmosferze.

Eliminacje PRO ARTE - powiat wschowski

Zaplanowane na 4 marca 2024 roku, eliminacje powiatowe odbędą się w sali widowiskowej CKiR we Wschowie. To idealna okazja, by zaprezentować swoje umiejętności szerokiej publiczności oraz profesjonalnemu jury.

Jak się zgłosić?

Zainteresowani uczestnictwem powinni wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny online TUTAJ. Więcej informacji o powiatowych eliminacjach PRO ARTE 2024 na stronie Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 28 lutego 2024 roku.

Zobacz: Kto zwyciężył powiatowe eliminacje PRO ARTE 2023?

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl