TworzymyGłos Regionu

reklama

Zagrają w kosza i pomogą Michałowi Kuroszowi

Środa, 22 listopada 2023 o 09:51, aktualizacja Czwartek, 07 grudnia 2023 o 22:50, autor: 3
Zagrają w kosza i pomogą Michałowi Kuroszowi

Stowarzyszenie "Łączy nas Wschowa" organizuje Amatorski Turniej Koszykówki o Puchar Wojciecha Kuryłły. Wydarzenie zaplanowano na 9 grudnia 2023 roku, rozpoczynając o godzinie 10:00 w Hali Sportowej im. Stanisława Staszica we Wschowie. Głównym celem jest nie tylko sportowa rywalizacja, ale również wsparcie dla Michała Kurosza, który przeżył tragiczny wypadek.

Zbiórka na rzecz Michała Kurosza

Turniej ma charakter charytatywny. W trakcie wydarzenia przewidziano zbiórkę środków na rzecz Michała Kurosza, mieszkańca Kowalewa. Michał, pracownik Starostwa Powiatowego we Wschowie i miłośnik koni, doświadczył poważnego wypadku w pracy na gospodarstwie, tracąc jedną nogę i doznając poważnych obrażeń drugiej.

„Przede mną długa droga powrotu do zdrowia i sprawności. Najważniejsza będzie regularna rehabilitacja i zakup odpowiedniej protezy,” podkreśla Michał, opisując swoją sytuację.

Zgłoszenia do turnieju i informacje organizacyjne

Zainteresowani uczestnictwem w turnieju mogą zgłaszać swoje drużyny do 1 grudnia 2023 roku. Szczegółowe informacje dotyczące zapisów oraz kontaktu z organizatorami dostępne są telefonicznie pod numerami 691 614 539 po godzinie 16:00 oraz 690 908 535. Możliwy jest również kontakt mailowy: scibor87@wp.pl.

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (3)

avatar

avatar
~Biało Czerwoni
22.11.2023 12:45

My gramy czekamy na resztę Pamiętajcie grając pomagamy Zapraszamy wszystkich liczy się cel nie umiejętności czy pierwsze miejsce bądźmy razem dla pana Michała

avatar
~Fws
30.11.2023 07:36

Czy jest jakaś drużyna która potrzebuje może 2 zawodników? Wraz z synem 13 lat bym dołączył. Pozdrawiam

avatar
~Państwo z dykty (8+)
30.11.2023 10:19

Ponad 8 lat to państwo z dykty doprowadziła Nas do takiego stanu, że ludzie potrzebujący pomocy na dziś, na teraz muszą o nią prosić, Nas Społeczeństwo !. Wielki Szacun dla ludzi dobrej woli!!!. Tak!!! - to państwo z dykty na koniec zafundowała nam za Nasze pieniądze 14 dniowy rząd Tuska, Dudy i Kaczyńskiego oraz liczne instytuty z milionami w tle !!!!!. Brak tylko w tym państwie pis plus pieniędzy dla nas - ludzi chorych i potrzebujacych !!!!.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl