TworzymyGłos Regionu

reklama

ZWiK odwiedził 11 miejscowości z terenu gm. Sława. „Dziękujemy za chętny udział w spotkaniach”

Wtorek, 12 grudnia 2023 o 12:22, autor: 0
ZWiK odwiedził 11 miejscowości z terenu gm. Sława. „Dziękujemy za chętny udział w spotkaniach”

Zakład Wodociągów i Kanalizacji (ZWiK) w Sławie wraz z Urzędem Miejskim w Sławie zakończył pierwszą serię spotkań z mieszkańcami. Tematem przewodnim była nowelizacja ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach, z naciskiem na ewidencję zbiorników bezodpływowych i przydomowych oczyszczalni ścieków.

Pierwsza faza spotkań zakończona sukcesem

Podsumowując pierwsze 11 spotkań w miejscowościach gminy Sława, organizatorzy podziękowali mieszkańcom i sołtysom za ich zaangażowanie. "Serdecznie dziękujemy Sołtysom miejscowości: Droniki, Bagno, Ciosaniec, Szreniawa, Stare Strącze, Przybyszów, Spokojna, Łupice, Krzepielów, Krzydłowiczki i Nowe Strącze za zaangażowanie i pomoc w przygotowaniach do spotkań. Dziękujemy również mieszkańcom naszej gminy za chętny udział w spotkaniach, poświęcony nam czas i chęć rozmowy. Było nam niezmiernie miło widzieć się z wami. " - podkreślają pracownicy ZWiK.

Co dalej w planach ZWiK Sława?

W przyszłym roku ZWiK planuje odwiedzenie pozostałych wsi. "Kolejne spotkania już w nowym roku. Tym razem będą to miejscowości z możliwością przyłączenia się do sieci kanalizacyjnej. O terminach będziemy informować na bieżąco" - zapowiadają przedstawiciel ZWiK Sława.

Zobacz również: Mamy propozycję nie do odrzucenia - Rozmowa z Romanem Żaczykiem nowym Prezesem ZWiK Sława

Źródło: ZWiK Sława

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl