TworzymyGłos Regionu

reklama

Wystawa Przemysława Adamowskiego otwarta! [ZDJĘCIA]

Poniedziałek, 07 czerwca 2021 o 19:47, aktualizacja Poniedziałek, 07 czerwca 2021 o 19:53, autor: 0
Wystawa Przemysława Adamowskiego otwarta! [ZDJĘCIA]

Dyrektor Centrum Kultury i Rekreacji Piotr Kokorniak wraz z autorem prac Przemysławem Adamowskim otworzyli wystawę retrospektywną malarstwa i rysunków - CZERNIĄ I BIELĄ

Wystawa będzie czynna do 18 czerwca w poniedziałki, środy i piątki w godzinach 15:30-18:00 oraz we wtorki i czwartki w godzinach 10:00-13:00.
 
Miejsce wystawy: Galeria Manieryczna CKiR wejście od strony ul. Daszyńskiego.
 
Rysunek, malarstwo, fotografia czy rzeźba. To media, w których Przemysław Adamowski odnajduje się najpełniej i wyraża siebie najbardziej trafnie. Nie stroni przy okazji od eksperymentowania z technikami artystycznymi, czy samymi podkładami malarskimi.
 
Prace powstają m. in.: na płytach PCV, płótnie czy kartonach. Wykonywane są farbami olejnymi, akrylowymi, węglem, pastelami czy cienkopisami. Format od A4 do chociażby cyklu prac 180 x 80 cm.
Ta rozmaitość techniczna pozwala na pewno uzyskać ciekawe efekty oraz odmienność charakteru w danym przedstawieniu. I jest trochę tak, że w danym momencie sięga się czasem po rzeczy, które dane są pod ręką, aby wykonać kolejny utwór. Tak czyni autor wystawy.
 
Pierwsza wystawa zawsze jest szczególną, chociażby ze względu na to, że jest po prostu pierwszą.
Pamięć o niej zawsze pozostaje ważna i miejmy nadzieję, że będzie to przyczynek, do kolejnych dokonań wystawienniczych Pana Przemysława, czego autorowi oraz odbiorcą jego prac życzymy.
 
Wystawa odbędzie się w reżimie sanitarnym:
- obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa
- obowiązuje dezynfekcja rąk
- zachowujemy dystans 1,5 metra
 
Serdecznie zapraszamy!
REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl