TworzymyGłos Regionu

reklama

Wystąpi aż 30 artystów. Koncert Wspomnieniowy z Lubuską Orkiestrą Kameralną

Wtorek, 21 listopada 2023 o 14:01, autor: 3
Wystąpi aż 30 artystów. Koncert Wspomnieniowy z Lubuską Orkiestrą Kameralną

Marta Panicz-Szajnkenig oraz Stowarzyszenie Kultury Ziemi Wschowskiej serdecznie zapraszają na niezwykły Koncert Wspomnieniowy z Orkiestrą Kameralną pod patronatem Marszałka Województwa Lubuskiego Marcina Jabłońskiego. Wydarzenie odbędzie się już 26 listopada w Zamku Królewskim we Wschowie. Początek koncertu o godz. 17:00. Wstęp jest wolny.

„Listopad ma swój nostalgiczny charakter. Program koncertu doskonale wpisuje się jego nastrój, przywołuje wspomnienia, rozbudza emocje i czaruje z całą mocą! 30 niezwykle utalentowanych wykonawców pozwoli słuchaczom na "chwileczkę zapomnienia". Bardzo się cieszę, że wśród wykonawców po raz kolejny usłyszymy wschowiankę - Hannę Kuzimowicz” - mówi Marta Panicz-Szajnkenig.

Lubuska Orkiestra Kameralna została założona w ubiegłym roku przez zielonogórskiego muzyka - Mariusza Woźniaka. W jej skład wchodzi 30 muzyków pełnych pasji i talentu. Od wielu miesięcy orkiestra rozwija się i zachwyca publiczność pięknymi i emocjonalnymi interpretacjami największych przebojów. Bez względu na gatunek muzyczny, od klasycznej muzyki rozrywkowej po pop i rock, muzycy doskonale radzą sobie z ożywianiem każdego utworu i dostarczaniem niezapomnianych doznań słuchaczom.

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (3)

avatar

avatar
~Urszula Chudak
21.11.2023 20:02

Patrząc na program, śmiało można powiedzieć, iż szykuje się nam Wschowianom, niezapomniane artystyczne przeżycie. Po Królewskim Festiwalu, będzie to kolejny koncert z tzw. górnej półki. Nawet jestem w stanie "wybaczyć" Pani, że to nie jest obiecane nasze lubuskie "Mazowsze" czyli zespół Ludwika Figasa. Zresztą jestem pewna, że i tej drugiej obietnicy w swoim mateczniku Pani dotrzyma.

avatar
~Gekon
22.11.2023 19:53

Pani MARTA na BURMISTRZA WSCHOWY!

avatar
~Urszula Chudak
26.11.2023 20:10

Taki sam koncert równo miesiąc temu odbył się w Dobiegniewie. Wówczas czytałam recenzje, że wybitny, wyjątkowy, wzruszający - dokładnie w ten sam sposób można opisać dzisiejszy nasz wschowski. Sala wypełniona po brzegi, utalentowana młodzież śpiewała znane utwory, a już przy "Murach" Jacka Kaczmarskiego czy "Grande Valse Brillante" Ewy Demarczyk ciary można było na plecach poczuć. Bardzo muzycznie ostatnio porobiło się w naszym mieście i wszystko na wysokim poziomie. I dobrze, wszak muzyka łagodzi obyczaje.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl