TworzymyGłos Regionu

Wypadek, ewakuacja i wyciek gazu! (FOTO)

- pracowity poniedziałek sławskich ochotników

Poniedziałek, 12 czerwca 2023 o 11:55, autor: 0
Wypadek, ewakuacja i wyciek gazu! (FOTO)

Dziś jednostka OSP Sława wyjeżdżała już trzy razy! Na początku wezwani zostali do Miejscowego zagrożenia w postaci kolizji drogowej na skrzyżowaniu ul. Ogrodowej z Obrońców Pokoju w Sławie.

Kilka minut później w Markecie Biedronka w centrum Sławy włączył się alarm gazowy. Na miejsce wezwane zostały także dwa zastępy Państwowej Straży Pożarnej ze Wschowy.

Działania polegały na ewakuacji personelu oraz klientów sklepu, a także sprawdzenia sklepu na wypadek wycieku. Chwilę po godzinie jedenastej, zastęp ze Sławy wezwany został do jednego z budynków mieszkalnych w Głuchowie, wystąpiło tam zagrożenie w postaci wyczuwalnej woni gazu w łazience.

Kolejny raz pokazuje to, z jak dużą ilością wyjazdów borykają się ochotnicy sławskiej jednostki i jak ważna jest ich praca na rzecz bezpieczeństwa w naszym regionie.  

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl