TworzymyGłos Regionu

reklama

Wygraj metamorfozę dla swojej mamy! CKiR czeka na zgłoszenia do 20 maja

Poniedziałek, 13 maja 2024 o 12:38, autor: 0
Wygraj metamorfozę dla swojej mamy! CKiR czeka na zgłoszenia do 20 maja

Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie organizuje wyjątkowy konkurs, który może uczynić Dzień Matki jeszcze bardziej niezapomnianym. Każdy, kto chciałby sprawić swojej mamie niezwykły prezent, ma szansę wygrać dla niej kompleksową metamorfozę. Zgłoszenia są przyjmowane od 10 maja do 20 maja 2024 roku, a wyniki zostaną ogłoszone 24 maja.

Co zawiera nagroda?

Wygrana w konkursie to nie tylko szansa na zmianę wyglądu, ale również wyjątkowy dzień pełen emocji i niespodzianek dla twojej mamy. Nagroda obejmuje:

  • Stylizację włosów,
  • Profesjonalny makijaż,
  • Stylizację paznokci,
  • Sesję zdjęciową, która odbędzie się 26 maja 2024.

Jak zgłosić swoją mamę?

Aby wziąć udział w konkursie, należy opisać swoją mamę i podzielić się jej historią, najlepiej związanej z jakąś wspólną, niezapomnianą przygodą. Organizatorzy liczą na kreatywność i oryginalność zgłoszeń. Ważne jest także, aby odpowiedzieć na pytanie: „Dlaczego to właśnie Twoja mama powinna wygrać metamorfozę?”

Gdzie i jak zgłosić?

Zgłoszenia można przesyłać elektronicznie na adres sekretariat@ckir.wschowa.pl, wysyłać prywatną wiadomość przez platformy społecznościowe lub dostarczyć osobiście do sekretariatu Centrum Kultury i Rekreacji. Nie zapomnij dołączyć swoich danych kontaktowych!

Zobacz: CKiR zaprasza do aktywnego świętowania Dnia Matki. Co przygotowano?

Źródło: CKiR

Foto: Unsplash

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl