TworzymyGłos Regionu
ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Wszywka alkoholowa Wrocław - Leczenie Esperalem

Piątek, 23 czerwca 2023 o 18:59, autor: 0
Wszywka alkoholowa Wrocław - Leczenie Esperalem

Już kilka razy próbowałeś zerwać z nałogiem, ale nigdy nie udało Ci się na dłużej wytrwać w trzeźwości? Wezwij na pomoc Esperal, który wesprze Cię w walce z uzależnieniem od alkoholu. Zobacz, jakie zalety ma wszywka alkoholowa: Wrocław zaprasza wszystkich, którzy chcą rozpocząć kurację farmakologiczną, stanowiącą pierwszy krok w powrocie do normalnego życia. 

Wszywka alkoholowa: Wrocław oferuje zabiegi implantacji Esperalu

Lek Esperal zapewnia odtrucie alkoholowe i powstrzymuje właściciela od spożywania alkoholu. Zgłoś się na zabieg, jeśli masz dość tego, że nałóg rządzi Twoim życiem, truje Cię i powoduje, że masz coraz mniej przyjaciół, a rodzina nie chce Cię znać. Wystarczy zapisać się na wizytę lekarską i zarezerwować ok. 30 minut na sam zabieg. 

Tylko tyle dzieli Cię od porzucenia alkoholu, a w dodatku wszywki nie widać i nie da się jej wyczuć pod skórą. Od teraz rozpoczynasz leczenie alkoholizmu i nie bierzesz ani kropli do ust, bo wiesz, że skutki mogą być bardzo nieprzyjemne - o wiele bardziej niż najgorszy kac, jaki pamiętasz.

Jak wygląda zabieg wszycia Esperalu i na ile wystarcza?

To lekki zabieg chirurgiczny, który odbywa się w znieczuleniu miejscowym podanym przez zastrzyk. Chirurg umieszcza lek w powięzi pośladka - to nieprzypadkowe miejsce. Łatwo założyć na nim szwy, nie ulega urazom, a rana szybko się goi. Ponadto jest niewidoczne, dlatego nikt nie wie, że zdecydowałeś się na zaszycie. 

Przed zabiegiem specjalista sprawdza stan zdrowia pacjenta i upewnia się, że nie ma przeciwwskazań medycznych. Oczywiście na zabieg nie możesz przyjść w stanie upojenia alkoholowego. Również problemy z układem krążenia sprawią, że nie otrzymasz leku. Po wszystkim wystarczy stosować się do zaleceń lekarza i przede wszystkim - nie spożywać już alkoholu ani produktów go zawierających.

Dlaczego wybrać leczenie Esperalem we Wrocławiu?

Zdecyduj się na przychodnię, która ma wieloletnie doświadczenie w leczeniu alkoholizmu. Wybierz pakiet leczenia dla siebie, a nawet zarezerwuj gabinet na wyłączność. Od momentu wszycia Esperal działa standardowo 10 miesięcy, choć czasem aktywny jest aż do 12 miesięcy. To czas, w którym odzwyczajasz się od alkoholu, Twój organizm odtruwa się i odzyskuje równowagę.

Disulfiram pomoże Ci zerwać z nałogiem - jak to działa?

Disulfiram to substancja czynna Esperalu. Blokuje enzym dehydrogenazy aldehydowej, czyli - prościej mówiąc - nie dopuszcza do rozkładu alkoholu. W ten sposób aldehyd octowy nie przeobraża się w kwas octowy i alkohol zbiera się w organizmie. Dochodzi do zatrucia na dużą skalę - masz zawroty głowy i nudności, a Twoje ciśnienie skacze jak piłeczka kauczukowa. 

Na tym polega działanie Esperalu - powstrzymuje Cię przed spożyciem alkoholu, bo kiedy wiesz, jakie będą konsekwencje, po prostu tego nie robisz. Złe samopoczucie trwać może od pół godziny do kilku godzin (nawet 10). Wszystko zależy od tego, ile procentów wypiłeś, a jeśli naprawdę przesadziłeś, możesz doprowadzić nawet do utraty przytomności, drgawek czy zgonu.

Zabieg wszycia Esperalu we Wrocławiu - gdzie się zgłosić?

Jeśli zdecydowałeś się na implantację Esperalu, Wrocław ma dla Ciebie nowoczesną przychodnię, która pomoże Ci leczyć uzależnienie. Nasz Gabinet przy ul. Dworcowej 11b oferuje wsparcie, zapewniając kurację farmakologiczną. Przeprowadzamy zabiegi od lat, dzięki czemu mamy duże doświadczenie w leczeniu choroby alkoholowej. Wspieramy każdego pacjenta, bo wiemy, jak trudne są początki wychodzenia z alkoholizmu.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl