TworzymyGłos Regionu

Wschowa w miniaturze: nowa perełka w kolekcji Krzysztofa Milanowskiego (FOTO)

Poniedziałek, 31 lipca 2023 o 10:27, aktualizacja Poniedziałek, 31 lipca 2023 o 11:02, autor: 4
Wschowa w miniaturze: nowa perełka w kolekcji Krzysztofa Milanowskiego (FOTO)

W kolekcji pana Krzysztofa Milanowskiego znajdują się już takie budynki jak Dworzec Kolejowy, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej, Ratusz czy Kino Hel. Teraz do tego grona dołączyła kolejna miniatura - Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. Karola Kurpińskiego.

Pasja tworzenia

Twórca tych niesamowitych dzieł, z wielką precyzją odwzorowuje najdrobniejsze szczegóły każdego z budynków. Jak sam przyznał: „Po okresie przestoju wróciłem do budowy Wschowy”.  Tak prezentują się jego dotychczasowe dzieła:

Jaki budynek pan Krzysztof powinien zrobić następny? To pytanie pozostawiamy otwarte dla mieszkańców Wschowy oraz wszystkich, którzy podziwiają talent i pracę pana Milanowskiego. Być może to właśnie oni podpowiedzą, jaki budynek zasługuje na uwiecznienie w kolejnej miniaturze.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

avatar

avatar
~Anna Muszkieta
31.07.2023 11:30

Gratulacje dla Krzysztofa ❤️Jako Wschowianie powinniśmy być dumni, że mamy takie perełki. Ja się ogromnie cieszę z mojej kochanej szkoły muzycznej. Ale wszystkie budynki są przepiękne. ??

avatar
~Asd
31.07.2023 14:17

Brawo, genialny kunszt. Stworzenie miniatury miasta byłoby ciekawą atrakcją turystyczną. Klasztor, Fara czy Staszic, to świetny materiał na kolejne prace.

avatar
~Adrianna Knieć
31.07.2023 18:40

Wielkie gratulacje! ??Piękna kolekcja. Niesamowity talent, ogrom włożonej pracy, ❤️, w wykonanie makiet. Oprócz tego wszystkie dotychczasowe były ogromnym wsparciem dla potrzebujących. ?Doprawdy trudno wyrazić w słowach to, jaka wrażliwą osobą jest autor i darczyńca tych dzieł - Krzysztof. Takich bezinteresownych osób oby było jak najwiecej. ?

avatar
~Gabi
02.08.2023 00:43

A gdzie można podziwiać te prace? Do klasztoru i fary dodałabym I LO Zana. Pozdrawiam

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl