TworzymyGłos Regionu

reklama

Wschowa. Zbliża się młodzieżowe Summer Party w szczytnym celu

Poniedziałek, 07 sierpnia 2023 o 23:00, aktualizacja Poniedziałek, 07 sierpnia 2023 o 23:24, autor: 0
Wschowa. Zbliża się młodzieżowe Summer Party w szczytnym celu

Młoda Wschowa i Lokalne Centrum Wolontariatu Wschowa serdecznie zapraszają młodzież w wieku 13-20 lat na Summer Party. Wydarzenie odbędzie się w sali klubowej CKiR we Wschowie w dniu 11.08.2023 r. w godzinach 19:00-00:00. Celem imprezy jest nie tylko integracja młodzieży, ale również wsparcie leczenia i rehabilitacji Agaty Borowskiej.

Włącz się w pomoc

Jeśli chcesz pomóc, nie musisz czekać do wieczora. Od godz. 15.00 przed CKiR będzie można nabyć ciasto, które upiecze młodzież. Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na wsparcie leczenia i rehabilitacji Agaty Borowskiej. To wyjątkowa okazja, by połączyć przyjemne z pożytecznym i wesprzeć szczytny cel.

Szczegóły wydarzenia

  • Data: 11.08.2023 r.
  • Godziny: 19:00-00:00 (sprzedaż ciasta od 15:00)
  • Miejsce: sala klubowa CKiR, Wschowa
  • Wiek uczestników: 13-20 lat

Zapraszamy do wspólnej zabawy i wsparcia

Summer Party to nie tylko okazja do zabawy, ale również wyjątkowy moment, aby włączyć się w pomoc innym. Lokalne Centrum Wolontariatu Wschowa i Młoda Wschowa dają przykład, że można połączyć dobrą zabawę z działaniem na rzecz społeczeństwa. Nie przegap tej okazji, bądź częścią czegoś ważnego.

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl