TworzymyGłos Regionu

Wschowa. Zbliża się młodzieżowe Summer Party w szczytnym celu

Poniedziałek, 07 sierpnia 2023 o 23:00, aktualizacja Poniedziałek, 07 sierpnia 2023 o 23:24, autor: 0
Wschowa. Zbliża się młodzieżowe Summer Party w szczytnym celu

Młoda Wschowa i Lokalne Centrum Wolontariatu Wschowa serdecznie zapraszają młodzież w wieku 13-20 lat na Summer Party. Wydarzenie odbędzie się w sali klubowej CKiR we Wschowie w dniu 11.08.2023 r. w godzinach 19:00-00:00. Celem imprezy jest nie tylko integracja młodzieży, ale również wsparcie leczenia i rehabilitacji Agaty Borowskiej.

Włącz się w pomoc

Jeśli chcesz pomóc, nie musisz czekać do wieczora. Od godz. 15.00 przed CKiR będzie można nabyć ciasto, które upiecze młodzież. Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na wsparcie leczenia i rehabilitacji Agaty Borowskiej. To wyjątkowa okazja, by połączyć przyjemne z pożytecznym i wesprzeć szczytny cel.

Szczegóły wydarzenia

  • Data: 11.08.2023 r.
  • Godziny: 19:00-00:00 (sprzedaż ciasta od 15:00)
  • Miejsce: sala klubowa CKiR, Wschowa
  • Wiek uczestników: 13-20 lat

Zapraszamy do wspólnej zabawy i wsparcia

Summer Party to nie tylko okazja do zabawy, ale również wyjątkowy moment, aby włączyć się w pomoc innym. Lokalne Centrum Wolontariatu Wschowa i Młoda Wschowa dają przykład, że można połączyć dobrą zabawę z działaniem na rzecz społeczeństwa. Nie przegap tej okazji, bądź częścią czegoś ważnego.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl