TworzymyGłos Regionu

reklama

Wschowa. Mogą nastąpić chwilowe przerwy w dostawie wody

Poniedziałek, 10 lipca 2023 o 12:24, aktualizacja Wtorek, 11 lipca 2023 o 08:49, autor: 0
Wschowa. Mogą nastąpić chwilowe przerwy w dostawie wody

Prace modernizacyjne na ulicy Staroleszczyńskiej we Wschowie mogą spowodować chwilowe przerwy w dostawie wody dla mieszkańców. Spółka Komunalna Wschowa Sp. z o.o. poinformowała o konieczności przeprowadzenia modernizacji, która potrwa przez okres dwóch tygodni. Przerwy w dostawie wody dotyczą rejonu trzech ulic.

Rejon prac

Prace modernizacyjne na ulicy Staroleszczyńskiej mogą spowodować przerwy w dostawie wody w rejonach ulic: Staroleszczyńskiej, Lwiej i Plac Kosynierów. 

Spółka Komunalna we Wschowie przeprasza

Spółka Komunalna Wschowa Sp. z o.o. przeprasza mieszkańców za wszelkie niedogodności wynikające z prac modernizacyjnych na ulicy Staroleszczyńskiej. Działania te są niezbędne dla zapewnienia lepszej infrastruktury wodociągowej i jakości dostaw wody w przyszłości. Spółka Komunalna Wschowa Sp. z o.o. jest wdzięczna za wyrozumiałość mieszkańców i zapewnia, że będzie pracować jak najszybciej, aby przywrócić normalne warunki dostawy wody.

Źródło: Spółka Komunalna Wschowa

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl