TworzymyGłos Regionu

Wschowa. Koncert z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego (ZAPOWIEDŹ)

Czwartek, 18 maja 2023 o 20:40, autor: 0
Wschowa. Koncert z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego (ZAPOWIEDŹ)

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie we Wschowie ma przyjemność zaprosić wszystkich mieszkańców na koncert z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego. Wydarzenie odbędzie się 30 maja 2023 roku o godzinie 17:00. Sala widowiskowa Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie będzie gościć artystów, którzy poprzez swoje występy chcą wesprzeć kampanię pod nazwą "Rodzina zastępcza - bezpieczny przystanek".

Wspierają rodzicielstwo zastępcze

Celem tego wyjątkowego koncertu jest promowanie rodzicielstwa zastępczego oraz zwiększenie świadomości społecznej na temat tej ważnej i potrzebnej formy wsparcia dzieci i młodzieży, które nie mogą być wychowywane przez swoje biologiczne rodziny.

Gwiazdy wieczoru

Na scenie wystąpią utalentowane uczennice szkoły muzycznej im. K. Kurpińskiego we Wschowie, Zuzanna Jakubowska i Laura Chmura. Ich wykonania będą doskonałą okazją do podziwiania młodego talentu i docenienia wysiłku, jaki wkładają w rozwijanie swoich umiejętności muzycznych.

Dodatkowo, na koncercie wystąpią również Kacper Kozyra i Grzegorz Kaliciński, którzy swoim wokalem poruszą serca słuchaczy. Na koniec na scenę wyjdą muzycy Zespołu Muzycznego I-REY, którzy zagwarantują niezapomnianą atmosferę i energię.

Wstęp na koncert jest całkowicie darmowy, jednak liczba miejsc jest ograniczona.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl