TworzymyGłos Regionu

reklama

Wieś Trail zawita do Parku Wolsztyńskiego. Tym razem Aktywna Wschowa przygotowała specjalną formułę

Wtorek, 30 kwietnia 2024 o 17:44, aktualizacja Wtorek, 30 kwietnia 2024 o 17:50, autor: 2
Wieś Trail zawita do Parku Wolsztyńskiego. Tym razem Aktywna Wschowa przygotowała specjalną formułę

Stowarzyszenie Aktywna Wschowa wprowadza zupełnie nową formułę biegu podczas trzeciego etapu drugiej edycji Wieś Trail. Impreza, nazwana „Las do Wschowy”, odbędzie się w Parku Wolsztyńskim we Wschowie. Uczestnicy mają niepowtarzalną okazję do sprawdzenia swoich sił w niekonwencjonalnym wyścigu, który zaplanowano na niedzielę, 19 maja.

Wyjątkowy format biegu

W najnowszej edycji biegu Wieś Trail, organizatorzy postanowili zaskoczyć uczestników niecodzienną formułą. "To będzie wyjątkowe spotkanie i całkiem inna formuła biegu! Dystans i limit czasu? Tym razem prawie nie ma GRANIC!!! Biegniecie ile chcecie. Impreza w godzinach 9.00-15.00. Zaczynacie i kończycie, gdy czujecie, że już pora! Możecie też zejść i wrócić na trasę! Liczymy łączą ilość przebiegniętych okrążeń w godzinach między 9 a 15.00. Co powiecie na taką formę?" – pytają organizatorzy z „Aktywnej”.

Zobacz: W Krzyżowcu było aktywnie i rodzinnie. Pierwszy etap Wieś Trail za nami (FOTO)

Rejestracja i uczestnictwo

Organizatorzy zachęcają do udziału zarówno tych, którzy już wcześniej brali udział w serii Wieś Trail, jak i nowych biegaczy. Uczestnicy poprzednich biegów w Krzyżowcu oraz Czerlejewie powinni przynieść ze sobą numery startowe, a nowe osoby mogą zarejestrować się poprzez specjalną stronę - LINK.

Zobacz: Chłód nie zatrzymał biegaczy. Wieś Trail w Czerlejewie (FOTO)

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (2)

avatar

avatar
~Gosc
01.05.2024 17:26

No tak Wschowa jest cholernie aktywna

avatar
~Lgin
02.05.2024 20:50

..a pomost kto pomaluje...może po biegu. Pędzel w rękę...

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl