TworzymyGłos Regionu

reklama

Wielkanocne atrakcje w Parku Wolsztyńskim. Nie przegap Pikniku organizowanego przez WIP!

Niedziela, 31 marca 2024 o 16:22, aktualizacja Niedziela, 31 marca 2024 o 21:27, autor: 10
Wielkanocne atrakcje w Parku Wolsztyńskim. Nie przegap Pikniku organizowanego przez WIP!

W Parku Wolsztyńskim we Wschowie już 1 kwietnia br. odbędzie się wyjątkowe wydarzenie pt. „Piknik Wielkanocny”. Pomimo daty, organizatorzy z Stowarzyszenia Wschowski Inkubator Potencjału (WIP) zapewniają, że to nie żart. Impreza rozpocznie się o godzinie 13:00, a jej program obfituje w atrakcje dla całych rodzin.

Atrakcje dla każdego w Parku Wolsztyńskim

Wydarzenie skierowane jest do osób w różnym wieku, z różnorodnymi zainteresowaniami. Najmłodsi uczestnicy będą mogli skorzystać z animacji i warsztatów, które nie tylko dostarczą im rozrywki, ale i pozwolą rozwijać kreatywność.

Kolorowa bitwa i wodne zabawy obiecują emocjonujące doświadczenia i chłodne orzeźwienie w wiosennym słońcu, natomiast dla miłośników aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu przewidziano Pilates pod chmurką oraz nordic walking. Organizatorzy zaplanowali również Festiwal Kolorów Holi, a także możliwość skorzystania z TwistedFoto.

Zaproszenie od organizatorów

Stowarzyszenie WIP z entuzjazmem zaprasza mieszkańców i gości Wschowy: „Planując aktywności świąteczne, nie zapomnijcie wpisać w kalendarz Wielkanocnego Pikniku z WIP. Serdecznie zapraszamy w lany poniedziałek do Parku Wolsztyńskiego, przygotujemy dla Was parę niespodzianek”.

Zobacz: Dzień Wiosny we Wschowie. Mieszkańcy świętowali w Parku Wolsztyńskim (FOTO)

Źródło: WIP

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (10)

avatar

avatar
~Ewa
27.03.2024 18:33

Brawo

avatar
~Andrzej
27.03.2024 18:35

Daj IE znać Kurtkę bo mu wiedzy brakuje myli ulice .własności budynków i bieżących zmian na lepsze w gminie

avatar
~do Andrzeja
28.03.2024 08:47

a tak w ogóle, ty sam chociaż wiesz, o co chodzi w tym komentarzu?

avatar
~Jaro
28.03.2024 09:25

No tak: WIP- i wszystko jasne, znowu to samo.

avatar
~nn
29.03.2024 10:59

Przez długi czas cicho było o was (no z wyjątkiem dotacji udzielanych od wdzięcznego Konrada). I dobrze, że było cicho. A Wielkanoc spędzam w gronie życzliwych mi osób.

avatar
~ŻYCZLIWY !!!
30.03.2024 14:43

W takich dniach drogi " życzliwy nn..>" to są wszyscy ludzie w naszym mieście - nie tylko najbliższa rodzina !. Tak więc nie zachowuj się jak ten pseudo katolik na pokaz !.

avatar
~Podatnik
01.04.2024 11:15

Trochę tej kasy dostali od burmistrza. A na oświetlenie ulic nie ma kasy w gminie.

avatar
~Urszula Chudak
30.03.2024 12:24

Jak co roku, z okazji Świąt Wielkiejnocy, życzę Państwu bezgranicznej wiary w dobro drugiego człowieka, spokoju w rodzinach, powiecie, gminie i Kochanej Ojczyźnie. By nam wszystkim było w miarę dobrze, bo jak pisał ks. Twardowski "w życiu musi być raz dobrze, raz nie dobrze - bo gdyby zawsze było dobrze - to by było nie dobrze". Wesołych Świąt!

avatar
~Jak co roku?-Hi..!.
30.03.2024 14:38

To we Wschowie i Powiecie Wschowskim wybory do lokalnych samorządów są CO ROKU ...?. - Hhihi...!. . Ale bajer przedwyborczy - prawie taki jak ten co to " raz się mów komuś, że się nie startuje w wyborach, a drugiego dnia się mówi, że się startuje..." ..itd. TO też wg pani jest " co roku .." ?. Czy to ma być pani kandydatki, takie " ekspoze wyborcze z tymi życzeniami ...?" . Wybory to nie zabawa w ciuciubabkę pani kandydatko !!!.

avatar
~do jak co roku
31.03.2024 21:12

ty naprawdę nie rozumiesz co czytasz? o to chodzi, że składa życzenia co roku i to dwa razy, bo na Boże Narodzenie również. Pani Ulu dziękuję za życzenia i będę głosował na panią. Dobrze że zmieniła pani zdanie i startuje. Takich aktywnych ludzi w samorządzie potrzeba, a nie tych co tylko milczą.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl