TworzymyGłos Regionu

Weź udział w konkursie fotograficznym ph. „Pstrykam i znikam - dzikie oblicze mojego regionu"

Wtorek, 13 czerwca 2023 o 19:01, autor: 0
Weź udział w konkursie fotograficznym ph. „Pstrykam i znikam - dzikie oblicze mojego regionu

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy we Wschowie serdecznie zaprasza mieszkańców do udziału w konkursie fotograficznym. Wydarzenie, które nosi nazwę "Pstrykam i znikam - dzikie oblicze mojego regionu", ma na celu odkrycie piękna i dzikich zakątków naszej malowniczej okolicy.

Warunki udziału

Konkurs fotograficzny jest otwarty dla młodzieży od 15 roku życia, dorosłych i seniorów. Każdy uczestnik może zgłosić tylko jedno zdjęcie, które samodzielnie wykona.

Tematem przewodnim jest "dzikie oblicze mojego regionu", co daje swobodę interpretacji i pozwala na uwiecznienie różnorodności naszego otoczenia. Główną ideą konkursu jest ukazanie dzikich zakątków naszego regionu w oryginalny i artystyczny sposób.

Wszystkie zgłoszone fotografie zostaną ocenione przez specjalnie powołaną komisję. Jej członkowie dokładnie przeanalizują każde zdjęcie i wyłonią zwycięzców, którzy otrzymają nagrody.

Projekt "Jestem eko z biblioteką!"

Konkurs fotograficzny jest częścią większego projektu o nazwie "Jestem eko z biblioteką!". Inicjatywa ta jest realizowana w ramach programu Partnerstwo dla książki 2023, dofinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Głównym celem projektu jest promocja czytelnictwa oraz kultury ekologicznej wśród lokalnej społeczności.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl