TworzymyGłos Regionu

reklama

Wakacyjny konkurs fotograficzny. Książka i krajobraz w jednym kadrze

Czwartek, 04 lipca 2024 o 13:00, autor: 0
Wakacyjny konkurs fotograficzny. Książka i krajobraz w jednym kadrze

Lato w pełni, a wraz z nim pojawiła się wyjątkowa okazja dla miłośników literatury i podróży. Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy we Wschowie ogłosiła konkurs fotograficzny "Z książką w Polskę", który łączy w sobie dwie pasje - czytanie i odkrywanie piękna naszego kraju.

Twoje zdjęcie może wygrać

Konkurs ruszył 1 lipca i potrwa do końca miesiąca. To doskonała okazja, by podczas wakacyjnych wojaży uchwycić w kadrze nie tylko malownicze zakątki Polski, ale także swoją ulubioną lekturę. Organizatorzy czekają na kreatywne ujęcia, które połączą w jednym kadrze książkę i fragment polskiego krajobrazu.

"Lato to doskonały czas na podróże z książką. Zapraszamy do udziału w naszym konkursie fotograficznym „Z książką w Polskę", który potrwa od 1 do 31 lipca. Za najlepsze zdjęcia czekają atrakcyjne nagrody!" - ogłaszają pracownicy Biblioteki.

Zasady są proste

Udział w konkursie jest bezpłatny i otwarty dla szerokiego grona uczestników - mogą wziąć w nim udział dorośli, seniorzy oraz młodzież od 16-18 r.ż. Każdy uczestnik może zgłosić jedno zdjęcie, publikując je w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku biblioteki.

Warto pamiętać, że zdjęcie musi przedstawiać zarówno książkę, jak i fragment polskiego krajobrazu. Tylko takie ujęcia będą brane pod uwagę przy wyłanianiu zwycięzców. Jury powołane przez organizatora oceni nadesłane prace i wybierze najlepsze z nich. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl