TworzymyGłos Regionu

reklama

W wieku 41 lat zmarł Łukasz Jóźwiak. Był jednym z założycieli Orła Szlichtyngowa

Poniedziałek, 13 listopada 2023 o 14:08, autor: 1
W wieku 41 lat zmarł Łukasz Jóźwiak. Był jednym z założycieli Orła Szlichtyngowa

W piątek odszedł Łukasz Jóźwiak, związany z Orłem Szlichtyngowa od dzieciństwa, znany jako "Lula". Jego życie było nierozerwalnie związane z piłką nożną, od osiągnięć w szkole podstawowej po założenie i wieloletnią grę w MKS Orzeł Szlichtyngowa. Zmarł w wieku 41 lat, pozostawiając po sobie trwały ślad w lokalnej społeczności sportowej.

Ostatnie pożegnanie

Msza pogrzebowa w intencji śp. Łukasza Jóźwiaka odbędzie się w środę o godzinie 13.00 w kościele w Szlichtyngowej, poprzedzona różańcem o 12.30. Rodzina, przyjaciele, koledzy z drużyny i kibice będą mieli okazję pożegnać go na mszy, a także podczas nadchodzącego meczu ligowego z Żabnem w niedzielę. Przed rozpoczęciem spotkania nastąpi minuta ciszy w hołdzie dla Łukasza.

Orzeł Szlichtyngowa w żałobie

"Zapamiętamy Łukasza jako zawsze pomocnego i uśmiechniętego gościa - gdy skończył grę w piłkę, mimo wszystko starał się być na wszystkich meczach Orła czy to u siebie, czy na wyjazdach. Często przychodził na treningi popatrzeć, podpowiedzieć, pośmiać się. Jeszcze w poprzedni weekend przy okazji meczu z Błękitnymi Wierzbnica był na meczu na trybunach. Rozmawiał z zawodnikami, trenerem i kibicami... 'Lula' na zawsze w naszej pamięci!" - wspominają z żalem reprezentanci Orła Szlichtyngowa.


Źródło/foto: Orzeł Szlichtyngowa

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~GG
13.11.2023 15:15

Za szybko

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl