TworzymyGłos Regionu

reklama

W Radzyniu odbył się piknik rodzinny (FOTO)

Poniedziałek, 02 października 2023 o 08:38, autor: 0
W Radzyniu odbył się piknik rodzinny (FOTO)

Niedzielne popołudnie w Radzyniu przyciągnęło liczne rodziny na plac rekreacyjny. Mieszkańcy mieli okazję do integracji, wymiany doświadczeń oraz spędzenia czasu w przyjaznej atmosferze.

Liczne atrakcje

Koło Gospodyń Wiejskich "Pasja" z Radzynia przygotowało dla uczestników pikniku wiele smakołyków, były między innymi pierogi, bigos, kiełbasa w kapuście, kiełbasa z grilla oraz lemoniada.  Fundacja Autenticon Sława nie zapomniała o najmłodszych uczestnikach pikniku. Dla dzieci została zorganizowana rozgrywka bocce, która dostarczyła im wiele radości i emocji.

Wsparcie od Fundacji Banku Gospodarstwa Krajowego

Piknik został zorganizowany w ramach projektu "Razem z Pasją", który uzyskał dofinansowanie od Fundacji Banku Gospodarstwa Krajowego.

Dzięki pozyskanym środkom, KGW "Pasja" doposażyło lokalną salę wiejską w nowoczesny sprzęt kuchenny. To inwestycja, która z pewnością przyczyni się do lepszego funkcjonowania Koła oraz pozwoli na organizację kolejnych wydarzeń dla społeczności.

Kupno namiotu ogrodowego to kolejna inicjatywa, która została zrealizowana dzięki wsparciu finansowemu. Namiot ten posłużył jako miejsce spotkań podczas pikniku, a w przyszłości będzie służyć społeczności podczas różnych wydarzeń na świeżym powietrzu.


Źródło/foto: Sława.pl

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl