TworzymyGłos Regionu

reklama

W Przysiółku Puszcza rozpoczyna się przebudowa drogi

Piątek, 29 marca 2024 o 11:09, autor: 1
W Przysiółku Puszcza rozpoczyna się przebudowa drogi

W Górczynie już 2 kwietnia 2024 roku rozpocznie się długo oczekiwana przebudowa drogi gminnej nr 005801F. Inwestycja, mająca na celu poprawę infrastruktury oraz warunków życia lokalnej społeczności, wiąże się z nieuniknionymi utrudnieniami dla mieszkańców i osób korzystających z tej trasy.

Inwestycja wsparta rządowym funduszem

Łączny koszt inwestycji to w sumie 900 345,38 zł. Warto jednak podkreślić, że Gmina Szlichtyngowa nie poniesie całego ciężaru finansowego. Znaczną część budżetu, dokładnie 682 739,00 zł, pokryje Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg. Za realizację projektu odpowiada Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego Sp. z o.o. z Głogowa.

Prace rozpoczną się od posesji numer 4 i będą prowadzone w kierunku Osiedla Leśnego. Przedstawiciele Urzędu Miasta i Gminy Szlichtyngowa w swoim apelu do mieszkańców proszą o cierpliwość i wyrozumiałość w trakcie trwania robót. „Wykonawca zapewni dojazd oraz dojście do posesji”, zapewniają.

Źródło: UMiG Szlichtyngowa

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~Mieszkaniec
03.04.2024 06:53

Ta „Wykonawca zapewni dojazd oraz dojście do posesji”, zapewniają. Tak jak to było z remontem Cichej... powodzenia

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl