TworzymyGłos Regionu

reklama

W Krążkowie odbędzie się XXI Gminny Konkurs i Wystawa Wypieków Wielkanocnych

Wtorek, 27 lutego 2024 o 10:15, autor: 0
W Krążkowie odbędzie się XXI Gminny Konkurs i Wystawa Wypieków Wielkanocnych

W niedzielę, 24 marca 2024 roku, Krążkowo stanie się centrum wielkanocnych tradycji. O godzinie 13:00 w sali wiejskiej rozpocznie się XXI Gminny Konkurs i Wystawa Wypieków Wielkanocnych, który przyciągnie miłośników domowych wypieków i lokalnej kultury. Organizatorami wydarzenia są Burmistrz Sławy, Dyrektor SCKiW w Sławie, Sołtys oraz Rada Sołecka wsi Krążkowo.

XXI Gminny Konkurs i Wystawa Wypieków Wielkanocnych

Uroczystości rozpoczną się już o godzinie 12:00 od mszy świętej w kościele pw. św. Józefa Robotnika, gdzie odbędzie się poświęcenie palm wielkanocnych. Następnie, w sali wiejskiej, uczestnicy i goście będą mieli okazję podziwiać kunszt cukierniczy mieszkańców w ramach konkursu i wystawy wypieków.

Wydarzenie uświetni występ Zespołu Pieśni i Tańca Michała Krechowca z Krzepielowa oraz sekcji wokalnej z Domu Kultury w Sławie. Nie zabraknie również wystawy rękodzieła. Kulminacyjnym punktem będzie degustacja wypieków, po której nastąpi ogłoszenie wyników konkursu. 

Źródło: UM w Sławie

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl