TworzymyGłos Regionu

reklama

W Kowalewie będą bawić się dla Michała Kurosza. Bal charytatywny już 20 stycznia

Piątek, 12 stycznia 2024 o 10:02, autor: 0
W Kowalewie będą bawić się dla Michała Kurosza. Bal charytatywny już 20 stycznia

Wszyscy chętni już wkrótce będą mieli okazję do wspólnej zabawy i wsparcia szczytnego celu. 20 stycznia 2024 roku o godzinie 20:00 w Świetlicy Wiejskiej w Kowalewie odbędzie się bal charytatywny na rzecz Michała Kurosza. Wydarzenie to jest inicjatywą lokalnej radnej Agnieszki Skurjat, sołtys Brygidy Piwowar oraz Rady Sołeckiej Sołectwa Kowalewo.

Niesamowita atmosfera i atrakcje czekające na uczestników

Organizatorzy zapowiadają, że bal będzie nie tylko okazją do dobrej zabawy, ale przede wszystkim szansą na zgromadzenie środków niezbędnych dla Michała Kurosza, który uległ poważnemu wypadkowi. Cena biletu dla pary wynosi 270 zł, a dochód w całości zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację.

Goście balu mogą spodziewać się bogato zastawionych stołów, doskonałej muzyki oraz wielu niespodzianek. Zabawę taneczną poprowadzi znany DJ Łukasz Hilarski, który obiecuje niezapomniane chwile i wspaniałą oprawę muzyczną.

Jak zapisać się na bal?

Zainteresowani udziałem w balu mogą dokonywać rezerwacji do 15 stycznia 2024 roku. Kontakt w sprawie zapisów dostępny jest pod numerem telefonu 505 583 144, pod którym można skontaktować się bezpośrednio z Brygidą Piwowar.

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl