TworzymyGłos Regionu

reklama

W Bibliotece rozstrzygnięto konkurs „Pstrykam i znikam – dzikie oblicze mojego regionu”

Wtorek, 12 września 2023 o 12:16, autor: 0
W Bibliotece rozstrzygnięto konkurs „Pstrykam i znikam – dzikie oblicze mojego regionu”

W Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy we Wschowie zakończył się konkurs fotograficzny pod tytułem "Pstrykam i znikam – dzikie oblicze mojego regionu". Konkurs był częścią szerszego projektu "Jestem Eko z Biblioteką!", który ma na celu promowanie ekologii i zrównoważonego rozwoju w lokalnej społeczności.

Konkurs w mediach społecznościowych

Organizatorzy zdecydowali się na przeprowadzenie konkursu za pośrednictwem bibliotecznego facebooka, co umożliwiło szerokie dotarcie do mieszkańców regionu. Dzięki temu, uczestnicy mogli łatwo przesłać swoje prace i podzielić się nimi z innymi.

Wyłonienie laureatów i wręczenie nagród

Wśród nadesłanych zdjęć jury wybrało trzy najciekawsze prace, które najlepiej oddają "dzikie oblicze" regionu Wschowa. Laureatom wręczono dyplomy oraz nagrody książkowe.

Zaproszenie do Biblioteki

Wszyscy zainteresowani mogą odwiedzić Bibliotekę Publiczną Miasta i Gminy we Wschowie, gdzie można obejrzeć nagrodzone zdjęcia. Jest to również doskonała okazja, aby zapoznać się z innymi działaniami biblioteki w ramach projektu "Jestem Eko z Biblioteką!".

Źródło: Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy we Wschowie

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl