TworzymyGłos Regionu

reklama

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Vetro Munina - kamieniarstwo artystyczne

Wtorek, 04 czerwca 2024 o 10:20, autor: 0
Vetro Munina - kamieniarstwo artystyczne

Kamieniarstwo artystyczne to dziedzina, która łączy w sobie rzemiosło ze sztuką, tworząc unikalne i trwałe dzieła. Wśród wielu zastosowań kamienia, jednym z najważniejszych i najbardziej znaczących jest produkcja nagrobków, tablic nagrobkowych oraz elementów budowlanych. Firma Vetro Munina, lider na rynku kamieniarstwa artystycznego, od lat specjalizuje się w tworzeniu wyjątkowych i personalizowanych dzieł, które nie tylko upamiętniają bliskich, ale także dodają elegancji i trwałości architekturze.

  1. Czym zajmuje się firma Vetro Munina?
  2. Kontakt do Vetro
  3. Pytania i odpowiedzi

W tym artykule odpowiemy na najczęściej zadawane pytania dotyczące kamieniarstwa artystycznego, a także przedstawimy szczegółowo ofertę firmy Vetro Munina wraz z niezbędnymi danymi kontaktowymi i adresowymi. 

Czym zajmuje się firma Vetro Munina?

Firma Vetro Munina specjalizuje się w kamieniarstwie artystycznym, oferując szeroki zakres produktów i usług, w tym nagrobki, tablice nagrobkowe, rzeźby, płaskorzeźby oraz elementy budowlane takie jak blaty i schody. Dzięki zespołowi doświadczonych artystów i rzemieślników, firma realizuje projekty na zamówienie, łącząc tradycyjne techniki z nowoczesnymi rozwiązaniami. Vetro Munina gwarantuje najwyższą jakość wykonania, indywidualne podejście do klienta oraz terminowość realizacji. Firma dostarcza swoje produkty do zakładów kamieniarskich na terenie całej Polski, zapewniając kompleksową obsługę od projektowania po montaż.

Firma stawia na indywidualne podejście do każdego klienta, oferując kompleksowe doradztwo na każdym etapie realizacji zamówienia. Dzięki nowoczesnym technologiom i zaawansowanym narzędziom, firma jest w stanie sprostać najbardziej wymagającym projektom, zapewniając najwyższą jakość i precyzję wykonania.

Kontakt do Vetro

Jeśli masz jakiekolwiek zapytania lub chcesz skontaktować się z firmą Vetro Munina, jest ona do Twojej dyspozycji pod telefon lub pod specjalnym formularzem kontaktowym (kontakt do Vetro). Ich zespół z chęcią odpowie na Twoją wiadomość i udzieli niezbędnych informacji. 

Adres:
ul. 3-go Maja 153,
37-514 Munina,
woj. podkarpackie

NIP ogólnodostępny w internecie.

Telefony + imię i nazwisko:

+48 507 063 800 (Jerzy Bałanda)
+48 507 111 411 (Adam Bałanda)
+48 500 331 941 (Sabina Bałanda)
E-mail: vetro@poczta.fm

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje pomnik z kamienia?

Koszt pomnika zależy od wielkości, rodzaju kamienia, skomplikowania projektu i dodatkowych elementów. Najlepiej uzyskać dokładną wycenę, kontaktując się bezpośrednio z firmą i przedstawiając swój pomysł projektu.

Z jakiego kamienia najlepszy nagrobek?

Najlepszym materiałem na nagrobki jest granit. Jest trwały, odporny na warunki atmosferyczne i dostępny w różnych kolorach i fakturach. Inne popularne materiały to marmur i piaskowiec, ale granit jest najczęściej wybierany ze względu na swoją wytrzymałość.

Czym się różni granit od marmuru?

Granit i marmur różnią się głównie strukturą i właściwościami. Granit jest skałą magmową, bardzo twardą i odporną na zarysowania oraz warunki atmosferyczne. Marmur jest skałą metamorficzną, bardziej miękką i podatną na zarysowania oraz działanie kwasów. Granit jest zazwyczaj preferowany na zewnątrz, podczas gdy marmur jest częściej używany we wnętrzach.

Co uszkadza granit?

Granit jest bardzo trwałym materiałem, ale może być uszkadzany przez kwasy (np. soki owocowe, ocet), ekstremalne zmiany temperatury oraz silne uderzenia. Regularne czyszczenie i odpowiednia pielęgnacja mogą znacząco przedłużyć jego żywotność i zachować jego wygląd.

 

Skontaktuj się z firmą Vetro, aby dowiedzieć się więcej i uzyskać wycenę dostosowaną do Twoich potrzeb. Obserwuj również ich profil na Facebooku, gdzie dostępne są zdjęcia gotowych realizacji. 

 

 

 

 

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl