TworzymyGłos Regionu

reklama

Utrudnienia w ruchu na trasie Sława - Krzepielów. Wyznaczono objazdy

Środa, 31 stycznia 2024 o 11:20, aktualizacja Czwartek, 01 lutego 2024 o 14:45, autor: 1
Utrudnienia w ruchu na trasie Sława - Krzepielów. Wyznaczono objazdy

Urząd Miejski w Sławie informuje o tymczasowych zmianach w organizacji ruchu drogowego. Od 30 stycznia 2024 roku wprowadzone zostaną ograniczenia na drodze powiatowej nr 1011F na odcinku Sława - Krzepielów. Przyczyną jest rozpoczęcie prac związanych z rozbudową tej trasy, realizowanej przez Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego Sp. z o.o. z Głogowa.

Zgodnie z zatwierdzeniem Starosty Powiatu Wschowskiego, na czas prowadzenia robót zostanie wprowadzony specjalny plan objazdów. Utrudnienia dotyczyć będą głównie kierowców, którzy teraz będą musieli korzystać z alternatywnych tras, w tym z dróg wojewódzkich nr 319 (odcinek Stare Strącze - Krzepielów), 278 (odcinek Stare Strącze - Sława) oraz 318 Sława/obwodnica: Rondo Lipińskie - ul. Okrężna (DW278).

„Powyższe utrudnienia nie dotyczą mieszkańców miejscowości Lipinki, służb komunalnych, ratowniczych, transportu publicznego, dojazdu do przedsiębiorstw oraz obsługi budowy” - informuje Starostwo Powiatowe we Wschowie.

Zobacz: Rozpoczęto prace na odcinku Sława-Lipinki

Źródło: Urząd Miejski w Sławie

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~Jak długo zakaz ???
31.01.2024 16:00

Wg znaków zakaz ruchu nie dotyczy mieszkańców m. Lipinki. A co w sytuacji konieczności dojazdu osoby nie będącej mieszkańcem Lipinek w celu pomocy osobie obłożnie chorej, która mieszka w Lipinkach. Rozumiem, że Powiat będzie monitorował potrzeby tych osób i im pomagał . Bo rodzina ani osoby opiekujące się chorymi już tam nie wjadą ......

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl