TworzymyGłos Regionu

reklama

Utrudnienia na ul. Ogrodowej we Wschowie

Poniedziałek, 24 kwietnia 2023 o 16:16, aktualizacja Poniedziałek, 24 kwietnia 2023 o 16:31, autor: 5
Utrudnienia na ul. Ogrodowej we Wschowie

Zarząd Powiatu Wschowskiego przekazał informację o utrudnieniach związanych z dojazdem i wyjazdem z posesji we Wschowie na ulicy Ogrodowej na odcinku od ulicy Obrońców Warszawy do ulicy Tadeusza Kościuszki. Wszystko to związane jest pracami bitumicznymi, które dnia 26.04.2023 r. prowadzić będzie generalny wykonawca inwestycji, firma STRABAG Sp. z o.o. Prace będą prowadzone przy połówkowym zamknięciu jezdni.

Szczegóły utrudnień

Z powodu prowadzonych robót bitumicznych na ulicy Ogrodowej na odcinku od ulicy Obrońców Warszawy do ulicy Tadeusza Kościuszki, uczestnicy ruchu będą mieli utrudnienia z dojazdem i wyjazdem z posesji we Wschowie. Prace będą prowadzone przy połówkowym zamknięciu jezdni, a uczestnicy ruchu będą proszeni o zachowanie bezpieczeństwa oraz stosowanie się do poleceń osób kierujących ruchem.

Zarząd przeprasza za utrudnienia

Zarząd Powiatu Wschowskiego przeprasza wszystkich mieszkańców Wschowy za wszelkie utrudnienia związane z realizowaną inwestycją. Celem projektu pn. „Przebudowa dróg powiatowych we Wschowie i Starych Drzewcach” jest poprawa stanu dróg powiatowych w obu miejscowościach, co przyczyni się do zwiększenia bezpieczeństwa uczestników ruchu oraz poprawy komfortu podróży.

Źródło: Powiat Wschowski

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (5)

avatar

avatar
~Kierowca
24.04.2023 18:02

Mam nadzieję,że cały asfalt a nie tylko te dziury i wyrwy. A poza tym przy wyjeździe z Bocznej śmietniki zasłaniają wyjazd. Proszę coś z tym zrobić.

avatar
~Michał
25.04.2023 07:51

"(...) co przyczyni się do zwiększenia bezpieczeństwa uczestników ruchu oraz poprawy komfortu podróży" - to jest jakiś chory żart? Skrzyżowania z ulicami Kościuszki albo Bocznej z tym wystającym cyplem mają być bardziej komfortowe i bezpieczne? Przecież to jest jawne plucie ludziom w twarz. Ta inwestycja to jest jeden wielki niewypał. Progi zwalniające - owszem - przydałyby się. I tłumaczenie geniuszy ze starostwa, ze tamtędy jeżdżą autobusy, więc nie może być progów zwalniających jest bez sensu. Tym samym autobusom progi na ul. Kościuszki lub na osiedlu Jagiellonów już nie przeszkadzają. Kolejną rewelacją jest fakt, że znowu promując "dialog społeczny", rozmowy z mieszkańcami itd. itp. , kolejny raz dowiadujemy się o pracach nie od inwestora, lecz z lokalnego portalu. Zero zawiadomień, wywieszki na drzewach, nic. Przypominam, że tam mieszkają tez seniorzy, którzy nie śledzą na bieżąco wiadomości w sieci. Rzeczywiście będzie ładniej, niż było, natomiast od strony bezpieczeństwa, komfortu i funkcjonalności najbardziej delikatnym słowem, które słychać wśród mieszkańców, to jest "tragedia".

avatar
~Marcin
25.04.2023 11:41

Jakieś karteczki informacyjne już się pojawiły, ale co do reszty, to (niestety) muszę się zgodzić. Tu jest jeszcze kwestia braku remontu tej części ulicy między szeregówkami, ale to już podobno jest spowodowane brakiem dogadania się gminy z powiatem. Ta inwestycja wydaje się nieprzemyślana pod każdym względem. Nawet podobno w przestrzeni publicznej pojawił się zwrot "schrzanić, jak ul.Ogrodową". Tak trochę wstyd ...

avatar
~Gosc
25.04.2023 11:53

Tu nie wiadomo komu wiezyc ile to potrwa tak samo jak z Lginiem. (Z..) o Lginiu jak gadal i co zostalo ? Ul ogrodowa od dawna czeka na nawierzchnie

avatar
~Mieszkaniec
25.04.2023 13:50

W tym dniu droga powinna być zamknięta. Było widać chaos podczas wcześniejszych prac.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl